>

AŞK - CİNSELLİK

Sekste yeni ufuklar

Cinsel yaşamınız sıkıntılı bir rutine mi girdi? O zaman bu satırlar hayatınızı değiştirebilir...
 
   
 
 
     
Eğer cinsel yaşamınızda alışık olduğunuz eğlenceyi artık bulamıyorsanız, monotonluktan şikâyetçiyseniz, hele hele seks sizin için bir görev haline geldiyse, sorununuz seksle değil, kendinizi hazırlamakla ilgili. İlişkinin başlangıç aşamasını geçtikten sonra, cinsel heyecan da yatışma eğilimi gösterir. Beş dakikalık "resmi" bir ön sevişme, ardından heyecansız, sadece tatmin olmayı amaçlayan bir yatak seansı. Üstelik heyecan ve deney keyfi de yok olduğundan, kendinize ve partnerinize ait gizli noktaları keşfetme şansı da kalmıyor.

Çare ne Kama Sutra'da ne de Gizli Bahçe'de. Akrobatik hareketlere kalkışmadan ve yaşamınızı (ve partnerinizi) değiştirmeden de cinsel enerjinizi yükseltebilir, yatakta eski heyecanı yeniden yakalayabilirsiniz. Company dergisinde yayımlanan ``Yedi Günlük Seks Kürü'' bunu garantiliyor. Yatağa girip işe koyulmak yerine, seks çağrıştıran her şeyi kullanarak hafta boyunca birikim sağlayan yöntemi, derginin yazarı Flic Everett şahsen denediğini söylüyor. İlk gece, sadece birbirinizi okşayacaksınız. Ama bu kadar basit değil. Bunu hem çırılçıplak yapacak hem de cinsel organlara ve çevresine kesinlikle dokunmayacaksınız. Amaç, partnerinizin erojen bölgelerinin bir haritasını çıkarmak; bir tür ileriye dönük yatırım yapmak. Okşama seansını onar dakikalık sıralara bindirmek en iyisi.

Dikkat: Seks yok!

Okşama işini dayanamaz hale gelmeden kesmek ve iyi geceler dileyip uykuya dalmak zorundasınız. Ellerinize hâkim olun, mastürbasyon da yasak! Bu geceyi birbirinize masaj yaparak geçireceksiniz. Kurallar yine aynı, külotun ya da boxer'ların gizlediği bölgelere dokunmak yok, cinsel ilişki kesinlikle yasak! Ama bu yasaklar masajı erotik kılmamak için mazeret değil. Eğer bu masaj işinden pek anlamıyorsanız, fazla zorlamayın, işi yumuşak dokunuşlar ve ara sıra kontrollü sertliklerle sürdürün. Yine ilk gecedeki gibi, kendinizi tutamaz hale gelmeden hemen önce bırakın. Üçüncü gecenin oyunu, cinsel fantezilerinizi birbirinize anlatmak. Buradaki kuralımızsa hiçbir şeyi gizlememek. Sizi en çok uyaran, en gizli “hayali” durumları dahi partnerinize aktarmalısınız. Hiçbir şeyi gizlemeden anlatmak, yataktaki başarınızı arttıracaktır. Asla, tekrar ediyoruz, asla karşınızdakini incitebileceğiniz düşüncesiyle ya da benzeri duygularla hiçbir şeyi saklamayın. Tabii partnerinizin de yapması lazım.
Sevişmek gene yasak! Bu sefer yine bir oyun oynayacaksınız. Birbirinize sorular soracak, bu sorulara kesinlikle doğru yanıtlar vereceksiniz.

Tıpkı çocukken şişe çevirip oynadığınız “Gerçek mi, yoksa cesaret mi?” oyunu gibi. Tek fark, cesaret kısmı yok, yanıtlarınız doğru olmak zorunda. Mesela “Göbeğim hakkında ne düşünüyorsun?” ya da “Sence göğüslerim çok mu büyük?” gibi sorularla başlayabilirsiniz. Artık işleri biraz sertleştirmenin zamanı geldi. Eşlerden biri soyunacak ve diğeri onu okşayacak. Bir yandan da birbirinize yapmak istediklerinizi söyleyeceksiniz. Yalnız dokunurken eşinizin dokunmanızı istediği yerlere değil, ancak yakınlarına dokunmalısınız. Burada esas olay, fantezileri iyice kurcalamak. Tabii birbirinize yapmak istedikleriniz arasında, “Göbeğini eritmek istiyorum” ya da “Ben televizyonda maç seyrederken önümden geçmemeni istiyorum” gibi ifadeler kullanmamalısınız.

Cinsellikle ilgili tüm duyularınız son derece keskin, içinizde biriktirdiğiniz haz duygusu artık bir patlamayla ortaya çıkmak üzere. Ama bu gece de sabredin. Sabrınızın karşılığını ertesi akşam alacaksınız. Bu geceyi biraz jimnastik yaparak geçirmekte fayda var. Ertesi gün için düşündüğünüz çeşitli pozisyonları deneyin. Yalnız giysileriniz üzerinizde olsun ki bir kaza meydana gelmesin!
Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>