>

MODA - STİL

Gym’de cazip kampanya

The Marmara Gym’de yılbaşına kadar 3 aylık, 6 aylık, 1 yıllık ve 2 yıllık üyelik paketlerinden birini seçin...
 
   
 
 
     

The Marmara Gym’de yılbaşına kadar 3 aylık, 6 aylık, 1 yıllık ve 2 yıllık üyelik paketlerinden birini seçin, 2007’de ödemeye başlayın. Kampanya kapsamında çeşitli taksit imkanları, yıllık üyeliklerde +2 ay ve üyelik süresine göre 1 veya 2 seanslık masaj ve solaryum seçenekleri de hediye. Ayrıca tüm üyeliklere ücretsiz Tae-Bo ve Aero step dersleri de dahil edilmekte...
Taksim’in canlı yaşamını izlerken aynı zamanda spor yapmaya ne dersiniz? The Marmara Gym, Taksim’in merkezindeki meydanı kuş bakışı izleme fırsatı sunan spor salonuna sizleri beklemekte. The Marmara Spa & Gym Müdürü Cemal Örnek, The Marmara Gym’in her kesimden, spor yapmak isteyen herkese açık olduğunu belirterek, ‘Otelin önünden geçen insanların genel düşüncesi The Marmara Gym’in fiyatlarının çok pahalı olduğu ve sadece otel misafirleri tarafından kullanıldığı şeklinde. Aslında The Marmara Gym, gerek fiyatı gerek kalitesiyle her kesimden spor yapmak isteyen herkese hitap ediyor. Aylık sadece 208 YTL den başlayan taksit imkanlarıyla spor salonumuzdan ve SPA hizmetlerimizden faydalanabilinir’ dedi. Örnek, yılbaşına kadar özel kampanyalar dahilinde, çok cazip fiyat avantajları sunduklarını da sözlerine ekledi.

The Marmara Gym’de, cardio, vücut geliştirme, studio dersleri, kilo alma-kilo verme, sağlık, fizik tedavi ve beslenme konularında uzman eğitmenlerden bilgi alabilirsiniz.
Bunun yanı sıra The Marmara Gym’in bünyesinde bulunan kadın ve erkekler için ayrı buhar banyoları, Türk hamamı, sauna, jakuzi, masaj, solarium ve açık havuz, sağlıklı bir yaşam için her türlü donanımı sunmaktadır.

The Marmara Gym
0 212 251 46 96 / 374


Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>