>

AŞK - CİNSELLİK

Siz de Utandığınız İçin Soramayanlardan Mısınız?

Bizler sizin yerinize birkaç soru sorduk ve araştırdık. İşte merakınızı giderecek soru ve cevaplar...
 
   
 
 
     

Dürüst olalım. Her kadın kendi orgazmının yeterince uzun ya da doyurucu, yeterince iyi olup olmadığın merak eder. Üstelik birçok kadın eğer geç orgazm oluyorsa, frijit olma korkusu yaşar.

Bu sebeplede kimisi soru sormaktan çekinir, kimisi de birkaç sorunun cevabıyla yetinir. Ama sonuç olarak her ikisi de net bir bilgi almamış olur.

Bizler sizin yerinize birkaç soru sorduk ve araştırdık. İşte merakınızı giderecek soru ve cevaplar.

BİRDEN FAZLA ORGAZMA ULAŞMANIN EN İYİ YOLU NEDİR?


Bazı kadınlar orgazm olduktan sonra daha duyarlı hale geliyorlar. Bu arabayı ilk kez çalıştırmanızdan sonra, motorun daha çabuk ısınmasına benzer. Birinciden sonra orgazm daha kolay gelir. Hatta sonraki orgazmların 15 saniye gibi kısa sürelerde geldiği bile olur.

SADECE G NOKTASI SAYESİNDE ORGAZM OLABİLİR MİYİM VE G NOKTASI NEREDEDİR?


G noktası genellikle uyarıldığında kadınlardaki cinsel isteği arttırır. Ve her kadının bir g noktası vardır. Bu alan vajinanın önünden servikse uzanan bölümdedir. Kadınlar bu nokta sayesinde orgazm olduklarında, daha etkili ve derin hissederler. Fakat bazı kadınlar bundan hoşlanmaz, G noktası oldukça siniz bozucu olabilir.

ORGAZM OLMAM ÇOK UZUN ZAMAN ALIYOR. ACABA DAHA ÇABUK NASIL ORGAZM OLABİLİRİM VE PARTNERİMİ NASIL YAVAŞLATABİLİRİM?


Erkeğinizi yavaşlatmak için ona bir akıl oyunu yapabilirsiniz. Ona batmakta olan bir botta olduğunu ve o sonra mutlaka geleceğini anlatın. Şelaleden eninde sonunda düşecektir ama bunu geciktirebilir. Tam şelalenin ucuna geldiğinde durmasını söyleyin. Bu durumda içinizde hareket etmesin. Böylece kasılan kasları rahatlayacak ve devam etmeye gücü olacaktır.

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>