>

GÜZELLİK

Yumuşacık Bakımlı Ayaklar İçin

Çatlamış topuklar, nasırlaşmış bölgeler, aşırı kuruluk ve çatlaklar artık dert değil!...
 
   
 
 
     

Ayak bakımı, kişisel bakımın en önemli bölümlerinden biridir. Bütün gün ayaklarımızın üzerinde durduğumuz düşünülürse ayak sağlığının yaşamımızdaki önemi çok büyüktür. Ayak sağlığını ancak düzenli bakım ile sağlayabiliriz. Yazın geldiği günlerde ayaklarınıza gösterdiğiniz özeni yaz sonrası devam ettirmelisiniz. Ayakları yıkadıktan sonra nemlendirmemek , ayakkabısız, terliksiz, taşta,kumda yalınayak gezmek, ayak numaramızdan küçük ayakkabı giymek ayaklarımızda kuruma ,çatlak, nasır gibi problemlerin ortaya çıkmasına neden olur. Bu sorunların oluşumuna engel olmak için ayak bakımına özen göstermeliyiz. Yatmadan önce yıkadığımız ayaklarımıza, özellikle de topuklarınıza ayak kremi sürmeliyiz..

Neutrogena Norveç Formülü Ayak Kremleri yüksek miktarda gliserin ve diğer nemlendirici etken maddeleri ile kuruluk problemi yaşanan ayaklar için üretilmiştir. Özellikle kuruluk nedeniyle çatlamış topukları ve nasırlaşmış bölgeleri anında rahatlatır, aşırı kuruluk ve çatlakların oluşmasını önler, kuru ve çatlamış derinin onarılmasına yardımcı olur.

NORVEÇ FORMÜLÜ ÇATLAK TOPUKLAR İÇİN AYAK KREMİ

KURU HASAR GÖRMÜŞ VE ÇATLAMIŞ AYAKLARI YOĞUN ŞEKİLDE NEMLENDİRİR VE ANINDA RAHATLATIR.

Çatlaklar Ayaktaki aşırı kuruluğun varabileceği en son noktadır. Kuruyan cilt esnekliğini kaybeder.Ciltte ilk olarak hafif çatlaklar ağrı yapan çatlaklara dönüşerek önlem alınmadığı takdirde enfeksiyona sebep olabilir

Dermatologlarla beraber geliştirilen formülü cilde esnekliğini geri kazanmasına yardımcı maddeler,rahatlatıcı özelliyle bilinen pantenol, doğal nemini geri kazandırmaya yardımcı gliserin içerir

Tavsiye edilen tüketici fiyatı 14,90TL


NORVEÇ FORMÜLÜ NASIRLAŞMIŞ AYAKLAR İÇİN AYAK KREMİ

Etkisini 2 şekilde göstererek ayaklardaki nasırlaşmış bölgelerin azalmasını sağlar ve yeniden oluşmalarını önlemeye yardımcı olur.

İçerdiği exfoliant(soyucu) özelliği ile bilinen bir madde ile cilt üzerindeki kalın ve nasırlaşmış derilerin incelmesini sağlar.
24 saat boyunca cildi nemli tutar.
Böylece ayaklarınız yumuşak ve pürüzsüz bir his kazanır.

Tavsiye edilen tüketici fiyatı 14,90TL


NORVEÇ FORMÜLÜ AYAK KREMİ KURUMUŞ/HASAR GÖRMÜŞ AYAKLAR İÇİN


İlk günden itibaren etkili
Besler&Yumuşatır
24 saat nemlendirme
Çok kuru ayakları bile yoğun şekilde nemlendirerek rahatlatlatır. Kuru ve çatlamış ayakları ilk günden itibaren onarmaya yardımcı olur.

Dermatologlarla beraber geliştirilen , gliserinle zenginleştirilmiş formülü sayesinde :

• 24 saat cildi nemlendirir.

• Ciltte 10 katmana kadar aktif nemlendirme sağlar*

• Ayak üzerinde sertleşmiş pürüzlü bölgelerinve çatlakların oluşumunu azaltır.

*Epidermisin üst tabakaları

Tavsiye edilen tüketici fiyatı 12,90TL

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>