>

POPÜLER MEKANLAR

Baykuş, Cihangir semalarında

Beyoğlu Baykuş’a kardeş olarak açılan Baykuş Cihangir ’in açılış gecesine özel davetlilerin yanı sıra hangi ünlü isimler katıldı?
 
   
 
 
     
Açılış gecesine adeta yıldız yağan Baykuş’ta müdavimler normal günlerde de bu duruma alışık. Her an dostlarınızla karşılaşabilecek olmanız Baykuş’un tercih edilme nedenlerinden sadece biri. İş çıkışlarında bir iki kadeh içki ile uzayıp giden sohbetler,kendine has mutfağında hazırlanan öğlen ve akşam yemekleri ve keyifli haftasonu kahvaltıları Baykuş’un vazgeçilmez unsurları olarak belleğinizde yer edecek.


Özel partilere de ev sahipliği yapacak olan Cihangir Baykuş, gece klübü görünümünün çok dışında bir konsepte sahip.Sesinizi duyurmak için bağırmak zorunda kalmayacağınız,kendinizi şarkıların akışına bıraktığınızda içinizin huzur dolduğunu hissedeceğiniz Cihangir Baykuş’da kız kıza rahatlıkla zaman geçirilebilicek samimi bir ortam mevcut.


Baykuş Cihangir’in açılışına rock müziğin sevilen isimlerinden Emre Aydın, Aylin Aslım, Şebnem Ferah ve ünlü komedyen Cem Yılmaz da katıldı.

Adres:
Baykuş Cihangir - Cihangir Caddesi 35/B Cihangir, İstanbul
Tel: 0212 244 23 73

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>