>

AŞK - CİNSELLİK

Size Aşık Mı?

Bu sorunun cevabını merak ediyorsanız sizi haberimizi okumaya davet ediyoruz…
 
   
 
 
     

Eğer size saygı duyuyorsa, bilin ki size aşık.

Hayatınızdaki her detayı önemser, size iyi davranır, karakteristik özelliklerinizi sever ve başarılarınızı sizinle birlikte kutlar. Onun için tahammül edilemez şeyleri, sırf siz seviyorsunuz diye yapar.

Sürekli aklındaysanız, size büyük bir aşk besliyor. Gün içinde size komik mesajlar atıyorsa, şarkılar ya da gördüğü bazı kelimeler sizi ona hatırlatıyorsa sizi gerçekten seviyor demektir.

Aşk kalbi yumuşatır ve sevgiliniz eskiden inatçı olduğu ne varsa, şimdi o konular hakkında sizinle orta yolda buluşmaya çalışıyorsa size aşıktır.

Kalabalık ortamlarda genelde sevgilisine dokunmaktan kaçan erkekler, yalnızca önemsedikleri ve "bu benim ilişkim" veya "bu sevdiğim kadın" mesajı vermek istedikleri kişilerle topluluk içinde yakınlaşır. Kolunu kalabalıkta omzunuza atıyorsa, sizinle birlikte olmaktan gurur duyuyor demektir.

Sizinle kavga etmekten çekinmiyor ya da özür dilemekten korkmuyorsa, ilişkinizin ne kadar güçlü olduğuna inanıyor demektir. Aşk, gururun bir kenara bırakılması demektir ve anlaşılan o da çoktan öyle yapmış.

Sizi koruyup kollamaya çalışıyor, hayatınızı kolaylaştırmaya çalışıyorsa, daha fazla düşüneceğiniz bir şey yok demektir.

Size sırılsıklam aşık.

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>