>

AŞK - CİNSELLİK

Sizi Hak Ediyor Mu?

Âşık olduğunuz insanın sizi gerçekten hakedip, haketmediğine bir türlü emin olamıyorsanız işte ipuçları...
 
   
 
 
     

AŞKINI İFADE EDEBİLMELİ

Aşkını yalnızca sözlerle değil, hareketlerle de ifade edebilmeli... Yani, arayacağını söylediğinde araması, mideniz kötüyken size ilaç getirmesi ve böylelikle size güvende olduğunuzu ve sevildiğinizi hissettirmesi gerekir.

SİZİ OLDUĞUNUZ GİBİ KABULLENMELİ

Gerçek bir kadını sevmenin gerçek vücut hatlarını sevmekle eş anlamlı oklusunu bilmeli. Öyle ki birkaç kilo fazlanız olduğunda size olan sevgisinden ötürü (sadece şaka yapmak amacıyla bile olsa) hunu asla belirtmemeli.

SAYGILI OLMALI

Saygı birçok farklı formda karşımıza çıkar. Fikirlerinizi dinlemek, sizi hayal kırıklığına uğratmamak veya asla aldatmamak bunlardan yalnızca birkaçı. İyi bir ilişki tamamen bir ekip işidir. Bu ekipte bulunduğunuz sürece birbirinizi desteklemeyi öğrenmeniz gerekir.

RASTGELE ROMANTİK JESTLER YAPMALI

Hediye alınanın, kadınların mutluluğu ile eşdeğer olduğunun farkında olan erkekler kadınları gerçek anlamda anlayabilen erkeklerdir. Bütçesi ne olursa olsun, her erkek sevdiği kadına mutlaka bir hediye almalı. Bu ister bir paket çikolata olsun, ister bir mücevher; hiç beklenmeyen anda geldiği için, uzaktayken bile sizi düşündüğünü ve mutlu etmek istediğini göstermeli.

TOPLULUK İÇİNDE SEVGİ GÖSTERİLERİNDE BULUNMALI


Herkesin içinde yapılan ufak fiziksel sevgi gösterileri, birlikte olduğunuzun ve bunu herkesin bilmesinden rahatsızlık duymadığınızın belirtisidir. Bu ister el ele tutuşmak, ister barda otururken elini bacağınıza koyması olsun, sonuçta hepsi etrafa birlikte olduğunuzu açıkça gösterir.

SİZE DESTEK OLMALI


Moraliniz bozuk olduğunda arkadaşlarıyla dışarı çıkmaktansa sizinle evde kalmayı tercih etmeli.

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>