>

AŞK - CİNSELLİK

Takıntılı Erkekler de Varmış

Kadınlar kadar fazla takıntılı erkek olur mu derdik. Meğerse varmış… İşte o takıntılı erkekler…
 
   
 
 
     

SİZE ALDIĞI ÇİÇEKLER SOLMUŞSA

Bir erkeğin ilişkinin başında size çiçek vermesinin nedeni ilişkide duyduğu heyecanı sizle de paylaşmak istemesi olabilir. Çiçekler, erkek arkadaşınız yanınızda olmadığı zaman salonunuzda veya evinizin baş köşesinde onu temsil ederler. Eğer o çiçeklere iyi bakmazsanız ilişkinize olan inancınızı yitirdiğinizi düşünebilir.

GİYDİĞİNİZ AYAKKABI ÖNEMLİ...


Ayakkabılarınıza bakarak ne istediğinizi anlarlar. Bir erkek sadece ayakkabılarınıza bakarak bile gecenizin nasıl geçeceğini tahmin edebilir. Eğer çok yüksek topuklu ve sivri burunlu ayakkabılar giyerseniz bu, gece boyunca oturduğunuz yerden kalkmayacağınız anlamına gelir. Eğer biraz kısa olmayı göze alırsanız dans etmeye, karaoke yapmaya veya bir bara gidip geç saatlere kadar takılmaya hazırsınız diye düşünür. Rahat ayakkabılar giyin ki ilişkinizde adımları daha sağlam atın.

GİYİMİNİZ

Sizin giyim kuşamınıza dikkat ediyor olmanız, hiçbir dikkatli erkeğin gözünden kaçmaz. Giydiylerinizin markasından çok uyum içinde giyinmiş olmanız önemlidir.

ERKEK ERKEĞE DIŞARI ÇIKMAK

Erkeklerin gece kulübüne gitmelerinin tek sebebi kız tavlamak değildir. Sadece erkek erkeğe vakit geçirmek bile onları çok mutlu eder. Yanlarında kız arkadaşları olduğunda ve bir yere gittiklerinde kendi aralarında çok fazla muhabbet edemediklerinden böyle bir programa ihtiyaç duyuyor olabilirler. Siz yanında olmadan çıkmasında art niyet arıyor olabilirsiniz ancak gece erkek erkeğe gezmeleri gayet masum bir aktivite olabilir.

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>