>

AŞK - CİNSELLİK

Süper Libidom

Vücudunuzdaki değişiklikleri bilirseniz, cinsel arzunuzun yüksek olduğu günleri rahatça tespit edebilirsiniz.
 
   
 
 
     

1-11. gün arası: Cinsel istek yavaşça yükselir. Bazı kadınlar adet döneminde seksi aklından bile geçirmezken, bazıları bunu cinsellik için bir engel olarak görmez. Adet dönemindeki hormonal düşüş, PMS rahatsızlıklarını azaltırken, bazı kadınlar bu durumu artan bir cinsel istek olarak değerlendirebilir. Bu dönemde artan kayganlık da seks için iyi bir ortam oluşturur.

BU DÖNEMDE ŞEHVETİ ARTIRMAK İÇİN;

Kendinizi fanteziler kurarak sekse hazırlayın. Uykuya dalmadan önce veya sabah duşunuzu yaparken, seksi düşünmeyi alışkanlık edinin.

12-16. günler arası: Erkekleri en çok etkilediğiniz dönem. Bu dönem sevgiliniz eve girer girmez üzerine atladığınız gündür. Kendinizi son derece enerjik hissedersiniz ve en akıl almaz pozisyonları denemeye açık olursunuz.

Bu, ostrojen ve progesteron hormonlarının seviyesinin yükselmesi sayesinde meydana gelir. Hormonların etkisiyle cildiniz pırıl pırıldır ve göğüsleriniz daha dolgun görünür.

BU DÖNEMDE ŞEHVETİ ARTIRMAK İÇİN;


Hızlı seks raundlarını deneyebilirsiniz.

17-28. günler arası: İkinci bir cinsel düşüş. On yedinci günden sonra, fark etseniz de etmeseniz de, libidonuz hafif bir düşüşe geçer.

22. veya 23. günde adet öncesi sendromları hissedebilirsiniz.

Bu dönemde şehveti artırmak için; ikinci bir yüksek libido periyodu yaşayanlardansanız, bu avantajınızı uzun seks maratonlarıyla değerlendirin.

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>