>

AŞK - CİNSELLİK

Tavla Beni!

Bazı ilişkiler ilk görüşte aşkla başlar. Bunun için bir takım taktiklere ihtiyacınız olacak…
 
   
 
 
     

Bazı ilişkiler ilk görüşte aşkla başlar. Bazı ilişkilerin ise kusursuz olması için üzerinde biraz çalışılması gerekebilir. Bunun için bir takım taktiklere ihtiyacınız olacak…

DEĞİŞMEZ KURAL KAÇAN KOVALANIR


Haydi, itiraf edin kaç kez deli olduğunuz bir adam sizi yemeğe davet ettiğinde hiçbir planınız olmadığı halde “Bugün meşgulüm, sonra görüşelim” dediniz? Bu aslında bütün taktiklerin şahıdır ve hiçbir zaman şaşmaz. Ne kadar kaçarsanız karşınızdaki erkek sizi o kadar kovalar.

Yalnız dikkat edin, çünkü bu taktiğin çok ince bir sınır çizgisi vardır. Kaçıyorum diye çok nazlı görünmek size puan kaybettirebilir. Telefonlarına hiç çıkmamak ona naz yaptığınız değil, ondan rahatsız olduğunuz mesajını verecektir.

İlk buluşmadan sonra onun aramasını bekleyin, arayıp sizinle tekrar görüşmek istediğinde onu kibarca geri çevirip uygun olduğunuzda onu arayacağınızı söyleyin.

Telefonun başında heyecanla sizin telefonunuzu beklediğine emin olabilirsiniz.

EGOSUNA OYNAYIN

Erkekler her ne kadar kadınlara göre daha baskın kişiliklere sahip görünseler de gerçekte durum böyle değildir. Çoğu erkek kadınlara oranla daha duygusaldır. Ancak bu yönlerini gizlemek isteyen erkekler güçlü görünmeyi ve kontrolü ellerinde tutmayı severler. Eğer zayıf yönlerini bulup üstüne giderseniz kendini güçsüz hissedecek ve sizden uzaklaşacaktır.

Her erkek ara sıra pohpohlanmayı sever. Siz de ufak tefek iltifatlarla onun egosunu okşayabilirsiniz. Ancak iltifatlarınızda samimi ve ölçülü olun. Çünkü sürekli ona hayran bir tavır takınmanız ters etki yaratabilir.

Ara sıra zekâsına ve yeteneklerine iltifat edin. Bunu özellikle topluluk içinde yapmaya özen gösterin.

BAKIMLI OLUN

Biz kadınların en büyük silahı biraz makyaj hilesi ve yüksek topuklarla birer tanrıçaya dönüşebiliyor oluşumuz. Hoşlandığınız kişi günlük hayatın koşuşturması içinde sizi sade ve rahat görmeye alışmış olabilir. İşte bu noktada onu etkilemeniz çok daha kolay olacaktır. Tek ihtiyacınız birkaç basit rötuşla yenilenmek.

Katılacağınız bir parti için iddialı bir elbise seçip göz kamaştırın. Sonra da kendinizi dans pistine atıp eğlenmeye bakın. Bütün bunları yaparken yüzünüze koca bir gülümseme yerleştirmeyi unutmayın.

Hiçbir şey kendine güvenen bir kadından daha seksi değildir!

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>