>

MAGAZİN

Lady Gaga ve Rihanna’nin Yepyeni Albümleri

21 Kasım’da dünya ile aynı anda Türkiye’de!..
 
   
 
 
     

Dünya müzik listelerinin iki dev ismi Lady Gaga ve Rihanna’nın heyecanla beklenen yepyeni albümleri Universal Music&Avrupa Müzik işbirliği ile 21 Kasım’da tüm dünyayla aynı anda Türkiye’de!..

Bu işbirliğinin ilk ürünleri olan Lou Reed&Metallica ve Justin Bieber albümlerini dünya ile aynı anda Türkiye’de üreterek dinleyicilerin beğenisine sunan Avrupa Müzik; Lady Gaga ve Rihanna’nın son albümlerini de yerli üretimle dünya ile aynı anda dağıtacak!..

YILIN EN İYİ POP ALBÜMÜ İÇİN GERİ SAYIM BAŞLADI!..


RIHANNA - “TALK THAT TALK”

Her yeni albümünde “hit”lere imza atarak kendiyle yarışan, üretkenliği ve yaratıcılığıyla herkesi kendine hayran bırakan Rihanna’nın, yılın beklenen pop albümü “Talk That Talk” için geri sayım başladı.
Birçok sürprizin yer aldığı albümle aynı adı taşıyan “Talk That Talk”ta Jay Z ile düet yapan Rihanna, The XX grubunun “Intro” parçasının sample’ını “Drunk on Love” şarkısında ustaca kullanıyor.Bir şarkısında Calvin Harris ile düet yapan Rihanna’nın muhteşem albümü, 21 Kasım’da dünya ile aynı anda Türkiye’de yayınlanacak!..LADY GAGA FIRTINASI “BORN THIS WAY THE REMIX” İLE DEVAM EDİYOR!..

Yılın en çok satan albümlerinden birine imza atan ve her yaptığı olay olan Lady Gaga, büyük ses getiren son albümü “Born This Way”in başarısının ardından, bu albümdeki şarkıların remixlerinden oluşturduğu “Born This Way The Remix” albümü ile müzik listerine geri dönmeye hazırlanıyor.

Goldfrapp, Foster The People, The Weeknd, The Horrors, Two Door Cinema Club, Metronomy, Hurts, Twin Shadow gibi elektronik müziğin önde gelen isimleri, albümdeki şarkıları kendi yorumlarını katarak yeniden yarattılar. 14 (remix) şarkıdan oluşan “BORN THIS WAY THE REMIX”, tartışmasız yılın iddialı albümlerinden biri.


 

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>