>

AŞK - CİNSELLİK

Web Cam Sırları!?

Bu tüyolarla erkek arkadaşınızı uzakta da olsa kendinize aşık edebilirsiniz.
 
   
 
 
     

Uzak mesafeli bir ilişki yaşıyorsunuz ve erkek arkadaşınızla sadece internet üzerinden görüntülü olarak görüşebiliyorsunuz.

GÜLÜMSEYİN VE KAMERAYA BAKIN

Konuşurken yüzünüzde sıcak bir ifadeyle gülümsemekten daha çekici hiçbirşey olamaz. Gülümserken direkt göz teması kurmayı da unutmayın. Konuşurken gözlerinizi odanın içinde dolaştırmak veya başka bir yöne bakmak sizi güvenilmez ve tepkisiz gösterir. Konuştuğunuz kişi özellikle erkek arkadaşınızsa sizin tüm dikkatinizi hak ediyor, bunun için kameraya odaklanın ve içten bir şekilde gülümseyin.

RENKLERİNİZİ SEÇERKEN DİKKATLİ OLUN

Genelde mavinin tonları webcam’de çok iyi görünürken, kırmızı ya da mor gibi sıcak renkler parlayabilir. Ayrıca puantiye veya çizgili gibi desenler düz renk kumaşlara göre daha az çekicidir.

SAÇ VE MAKYAJ

Skype’ın sunduğu yüksek kalitedeki görüntü teknolojisi ile ufak detaylar bile görülebilir hale gelirken bayanların da kendilerine daha fazla bakım yapması gerekiyor.

ARKA PLAN

Görüşme esnasında kameranın odağında siz olsanız da arka planda nelerin görülebileceği de önem taşıyor. Kameranızın açısını iyi ayarlayın ve odanızın derli toplu olmasına dikkat edin. Dikkat dağıtacak objelerden kaçının.

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>