>

AŞK - CİNSELLİK

Yalanı Ortaya Çıkarmanın Formülü

İlk buluşmanız mum ışığında kırmızı şarap içip sohbet ediyorsunuz. O an herşey mükemmel gözüküyor.
 
   
 
 
     

Ya karşınızda oturan adam büyük bir yalancıysa? Fakat ya aslında hiçbirşey gözüktüğü gibi değilse?

SORDUĞUNUZ SORULARI TEKRAR EDİYOR!!!

Örneğin ona dün gece ne yaptığını sorduğunuzda cümlesine ‘Dün gece ne mi yaptım?’ diye başlıyorsa o zaman büyük ihtimalle sizden birşeyler saklıyor demektir.

GÖZ TEMASINDAN KAÇINIYOR!!!

Uzmanlar bacak sallamanın ya da el titremesinin heyecanlı bir ruh halinin göstergesi olduğunu belirterek şunları söylüyor: ‘Gözlerinizin içine bakmadan konuştuğu şeyleri bir kenara not alın’. Bir erkek sadece utangaç bir mizaca sahip olduğu için de konuşurken gözlerinize bakamıyor olabilir. Fakat genelde yalan söyleyen insanların bu tür bir göz temasından kaçındığı herkes tarafından bilinen bir gerçektir.

KENDİSİNDEN BAHSETMEK İSTEMİYOR!!!

Birçok erkek, özellikle de karşısındaki kadını etkilemek istiyorsa kendisinden konuşmaya bayılır. Uzmanlar kendisine sorulan sorulara soruyla karşılık veriyorsa birlikte olduğunuz erkeğin sizden bir şeyler sakladığı konusunda hemfikir.

PROGRAMI HER ZAMAN O YAPIYOR!!!

Nerede yemek yiyeceğinize, ne zaman ve nerede buluşacağınıza hep o karar veriyor. Dolayısıyla her zaman oyunu yönlendiren, ilişkinin kontrolünü eline alan kişi o oluyor. Size herhangi bir konuda yalan söylüyorsa buluşmalardaki her türlü detaya kendi karar verdiği için size her zaman hazırlıklı yakalanıyor.

 

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>