>

AŞK - CİNSELLİK

Yatakta Mutlu Et Beni

İşte yatakta mutluluğu yakalamanın 3 yolu!
 
   
 
 
     

BEDENİNİZİ SEVİN

Eğer fiziğiniz, yeteneğiniz, kapasiteniz konusunda bir kuşkunuz varsa seksten zevk almanız zorlaşır. Olmadık bir anda aklınız 'anti-estetik' bulduğunuz noktalara kayar, konsantreniz bozulur, güvensizliğiniz artar ve sonuçta işin büyüsü, tüm 'sex appeal' yok olur gider. Karşı konulmaz olmanın tek yolu özgüven, öz beğeni, bedene tümüyle hakim olmaktır.

GÜLÜN GÜLEBİLDİĞİNİZ KADAR

Çoğu insan içten bir kahkahanın erotik büyüyü yok edeceği düşüncesiyle yatakta 'ciddi' olmayı tercih eder. Oysa uyumlu ve mutlu bir cinsel yaşamın sırlarından biri de yatakta da birlikte ve dilediğince gülebilmektir.

TEHLİKELİ NUMARALARA DİKKAT

Mutfak tezgahı, asansör ya da işyerindeki çalışma masası çoğu kez, sinemada gördüğümüz kadar tahrik edici olmayabilir. Filmlerdeki o erotik sahnelere özenmeyin. Beyazperdede izlediklerinin etkisiyle birbirlerine zincirlenen, ancak sevişmenin en ateşli anında anahtarı kaybettikleri için polis çağırmak zorunda kalan çiftin durumuna düşmek istemezsiniz herhalde. Rahatsız yerler ve pratikte uygulaması zor pozisyonlar, rahatsızlığın ve zorluğun ötesinde artı bir zevk vermezler.

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>