>

AŞK - CİNSELLİK

Zamana İhtiyacım Var

Bu cümleyi söyleyen erkek aslında ne demek istiyor?
 
   
 
 
     

Bunu söyleyen erkek, ayrılmak isteyip istemediğinden tam olarak emin değildir. Bir yandan sizi kaybetmek istemezken, diğer yandan dışarıda akan hayatı merak ettiğinden içi içini yemektedir. Erkek arkadaşları yeni kızlarla tanışırken, o kendisini tüm heyecandan uzak hisseder ve bu da onu rahatsız eder. Arkadaşlarını kıskanmaya devam edeceğine, onlara katılmaya karar verir ve bu bahaneyi öne sürer.

Veya daha kötü bir senaryo da şu şekilde olur: Sizden gizli gizli görüştüğü biri daha vardır ve artık o daha ağır basmaya başlamıştır. Bunu size direkt olarak söyleyip sizi kırmaktansa, bu yalana sığınmayı tercih eder. Bazı kadınlar bu bahaneyi duyduktan sonra da, ilişkilerinin düzeleceğini ümit edip ilişkiyi bitirmeye yanaşmaz. Böyle bir durumda, ayrılmak isteyen ama bunu söyleyemeyen erkek onu bir süre daha aramaya devam eder.

Aramalar başlarda haftada iki veya üç kez gerçekleşirken, giderek seyrekleşir. Ve sonunda tamamen aramayı keser. Hatta kendisine açılan telefonları yanıtlamaz ya da saatler sonra geri döner. Her şeyin bittiğini bir türlü kabullenemeyen kadın çok üstüne gelirse de "Çok düşündüm ama maalesef yapamayacağım" diyerek işin içinden sıyrılır.

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>