>

AŞK - CİNSELLİK

Zevkinize Zevk Katacak 7 Tüyo

Cinsel hayatınızın monoton olduğunu mu düşünüyorsunuz? Öyleyse harekete geçme vakti geldi!
 
   
 
 
     

1. Seks oyunları

İşiniz ve başka sorumluluklarınız yüzünden seksi öncelik listenizin sonuna ittiniz son günlerde. Fakat bunun cinsel hayatınıza büyük bir darbe vuracağının farkında mısınız? Partnerinizle haftada bir gün seks oyunları günü ilan edin ve o gün tamamen ona ait olun...

2. Hayal gücü

Harika bir seks hayatı için seksi fikirlere ihtiyacınız var. Top sizde...

3. Sevişme planları

Ona e-mail atın ve ne zaman sevişeceğinizi sorun. Ama maili yazarken erotik kelimeler kullanmaya dikkat edin. Bu maili alınca eve koşmak için can atacaktır.

4. Dokunuşların büyüsü

Uzun süreli ilişkilerde insanlar genellikle seks sırasında birbirlerine dokunmayı unutur. Özellikle kadınlar dokunmaya ve kendilerine dokunulmasına çok önem verir. Seks yaşamınızı daha heyecanlı bir hale getirmek için ona dokunun.

5. Kızınca seks yok

Özellikle kadınlar partnerlerine kızgınken seks yapmak istemez. Tutkulu bir seks yaşamı için aranızdaki problemleri çözdükten sonra yatağa girin.

6. Seks konuşmaları

Her sevişmenizde onun farklı düğmelerine basın. Başka bir deyişle ona hiç dokunmadığınız gibi dokunun. Doğru yerleri bulmak için de onunla seks hakkında konuşmaktan hiç vazgeçmeyin.

7. Vücudunuza güvenin

Birçok insan vücudunu beğenmediği için çıplaklıktan pek hoşlanmaz. Öncelikle bu takıntınızı bir kenara bırakın. Kendine güvenen bir kadın/erkek her zaman çok çekicidir.
 

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>