>

AŞK - CİNSELLİK

Zirveye Adım Adım

Partnerinizle sevişirken birçok kere orgazma ulaşmış olabilirsiniz. Fakat daha uzun süreli ve daha yoğun bir orgazm yaşayabilirsiniz.
 
   
 
 
     

SEVİŞMEYE BAŞLAMADAN ÖNCE

Partnerinizle beraber olmadan önce kendinize biraz zaman ayırmalısınız. Vücudunuzu ılık suyun altında dinlenmeye bırakabilir ya da usulca yatağa uzanabilirsiniz. Her iki durumda da yapmanız gereken tek şey sizi tahrik eden bir imgeyi düşünmeniz. Düşündüğünüz her neyse onu hayal gücünüzle harmanlayarak kafanızda bir süre sabit tutmaya çalışın. Fakat hayal gücünüzle oynadığınız bu oyunun başrolüne partnerinizi değil kendinizi yerleştirin. Çünkü bu sizin vücudunuzla kurduğunuz bir bağ ve partnerinizle beraber olmadan önce kendi vücudunuzla bir birleşme yaşamanız gerekiyor.

ÖN SEVİŞME SIRASINDA

Partnerinizle sevişmeye başladığınızda vücudunuzun iki bölgesine konsantre olmaya çalışın: cinsel organınıza giden yolun başı olan göbeğinizin alt kısmına ve belkemiğinizin başladığı yere. Bu iki bölümde enerji tuttuğunuzu düşünürseniz kan akışınızın hızlanmasını ve vücut ısınızın düşmesini sağlarsınız ki bu mükemmel bir orgazm yaşamak için en gerekli iki koşuldur.

Daha sonra nefes alıp verirken ateş püskürttüğünüzü hayal edin ve bir ‘ateş döngüsü’ yaratarak bunu tüm vücudunuza dengeli bir biçimde yayın. Yavaş yavaş nefes alıp verin ateşin tüm vücudunuza yayıldığını hissedin. Bu ateşli derin nefesler kanınızdaki oksijen seviyesini yükseltecek ve dolayısıyla yaşayacağınız orgazmın kalitesini artıracaktır.

HAZIR OLDUĞUNUZDA


Artık yoğun bir orgazm yaşamaya hazırsınız. Öyle bir pozisyon alın ki partnerinizin penisi klitorisinize ya da G noktanıza temas etsin. Bu esnada ateşli derin nefeslerinizi de unutmayın. Bu son temas sizi mükemmel bir doyumun kollarına atacaktır. İyi eğlenceler...

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>