>

KÜLTÜR-SANAT

Beren Saat Disney Pixar’ın Yeni Filmi ‘Cesur’ İçin Stüdyoya Girdi!

Beren Saat, 7 Eylül’de gösterime girecek olan Disney Pixar’ın ‘Cesur’ için filmi seslendirmeleri için stüdyoya girdi.
 
   
 
 
     

Saat, filmin ana karekteri olan korkusuz ve özgür ruhlu prenses Merida’ya sesiyle hayat veriyor.

Disney Pixar, 7 Eylül’de yepyeni bir animasyon harikası olan ‘Cesur’ filmiyle yeniden seyircilerle buluşmaya hazırlanıyor. Filmde ünlü oyuncu Beren Saat, geleneklere karşı çıkıp kaderini değiştirmek için mücadele eden Cesur Merida’yı seslendiriyor.

Beren Saat Merida seslendirmesiyle ilgili “Muhteşem projelere imza atan Disney Pixar’la Cesur filmi sayesinde yeniden bir araya gelmek benim için onur verici. Merida gibi özgür ruhlu, yetenekli ve tutkulu bir karakteri seslendirdiğim için çok mutluyum. Filmin vizyona girmesini heyecanla bekliyorum. Seyircileri çok eğlenceli, bir o kadar da duygusal bir film bekliyor.” dedi.

The Walt Disney Company Türkiye, Yunanistan & Kıbrıs Ülke Müdürü Sinan Ceylan ise konuyla ilgili “Disney Pixar, nefesleri kesecek yepyeni bir macera ile geliyor. Baştan sona aksiyon dolu sahneleri, renkli karakterleri ve duygu yüklü hikâyesiyle seyircinin bir solukta izleyeceğine inandığımız Cesur’un Türkçe seslendirmesinde Beren Saat gibi değerli bir isimle çalışmak bizler için mutluluk vericiydi.” dedi.

Ali Ekber Diribaş, Gülen Karaman, Melis Balkan, Faruk Akgören, Tuna Öztunç, Ezel Kalkan, Bahar Şenbahar, Erdem Çalışkan, Mehmet Zorlu, Ercan Demirel, Tuna Öztunç, Kaan Kıran, Mazlum Kiper, Ali Çorapçı, Enver Güçlü, Ender Yiğit, Oğuz Özoğul, Ahmet Erez, Ali Çorapçı, Bora Severcan, Halim Ercan, Sercan Gidişoğlu, Tuğbey İstanbullu, Nurhan Yılma, Aycan Sümercan ve Öykü Kılışaslan gibi isimler filmin dublaj kadrosunda yer alırken alırken Bora Severcan ses yönetmeni, Selim Atakan ise vokal yönetmenliğini üstlendi.

CESUR, 3 BOYUTLU OLARAK SİNEMALARDA!!!

‘Cesur’, Kral Fergus ve Kraliçe Elinor’un yetenekli bir okçu olan dik kafalı kızı Merida’nın kahramanca yolculuğunu konu alıyor. Kaderini kendisinin yaratmaya çalıştığı bir gencin hikayesi olan Cesur, ülkemizde 7 Eylül 2012’de Disney Digital 3D™ seçeneğiyle vizyona girecek.
 

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>