>

BURÇLAR

Burçlara Göre 2023 Seyahat Rehberi

Bu yıl seyahat etmeyen kalmayacak…
 
   
 
 
     

2023 yılı gelmek üzere. Seyahat severler ve astroloji tutkunları “Yeni yılda seyahat trendleri neler olacak, hangi burç nereye seyahat edecek ve 2023’te hangi destinasyonların yıldızı yükselecek?” sorularının cevaplarını merak ediyor. Türkiye’nin Lider Seyahat Sitesi ENUYGUN, merak edenler için Holistik Astrolog Duygu Demir’in yorumlarıyla 2023 yılı için burçlara özel seyahat rehberi hazırladı.

2023 yılına girmemize çok az kaldı. Yeni bir yılın coşkusu içimizi kaplarken bir yandan da yılı planlamak üzere şimdiden düşünmeye başladık. Yeni yılın bize neler getireceğini merak ediyor, yeni tatiller ve keşifler içinse heyecanlanıyoruz. Türkiye’nin Seyahat Sitesi ENUYGUN.COM gökyüzünü rehber edinenler için Holistik Astrolog Duygu Demir ile birlikte astrolojiye göre yeni yılda hangi burcu nasıl bir seyahatin beklediğini ve yeni yılda yükselecek seyahat trendlerini derleyerek burçlara özel astrolojik seyahat rehberi oluşturdu.

Doğayla iç içe aksiyon dolu tatiller bizi bekliyor

Duygu Demir, yeni yılda çok daha hareketli tatillerin tercih edileceğini belirterek, “2023’ün ilk ayları seyahat anlamında biraz durağan geçecek olsa da 21 Mart sonrasında çok ama çok hareketli bir dönem bizleri bekliyor. Bu yıl sakin ve huzurlu tatilleri sevenler şaşıracak çünkü 2023 bol hareketli ve yeni deneyimlerle dolu seyahatlerin yılı olacak. ”dedi.

Boğa enerjisiyle yıldızı yükselen destinasyonlar ön plana çıkacak


Duygu Demir, 2023 yılında öne çıkacak destinasyonları ise şöyle sıralıyor: “Bu yıla Koç – Terazi burçlarının enerjisi ile Boğa burcunun enerjisi hâkim olacak. Haritasında Koç enerjisi yüksek olan İngiltere, Almanya, Hong Kong, Polonya ve İsrail dikkat çeken lokasyonlar olacak. Şehir bazında baktığımızdaysa Cape Town, Floransa, Napoli, Krakow, Utrecht ve Marsilya bu yılın yükselen rotaları olacak. Boğa enerjisi ile İrlanda, Küba, Güney Afrika, Kıbrıs, Rodos, Tanzanya öne çıkacak. Terazi enerjisi ise Fransa, Kanada, Çin, Japonya ile şehir olarak Lizbon, Frankfurt, Paris, Kopenhag, Johannesburg ve Antwerp’e işaret ediyor.”

Burçlara göre seyahat dönemleri


Peki hangi burç hangi dönemlerde seyahat edecek? Duygu Demir’in 2023 seyahat öngörülerine göre, yılın ilk aylarında Koç, Kova ve Aslan burçları bolca seyahat edecek. Özellikle Koç ve Aslan burçları hem yurt içi hem de yurt dışı seyahatleri açısından bu yıl son derece şanslı olacak. 16 Mayıs’tan sonra ise Boğa, Balık ve Oğlak burçları bol bol seyahat edecek.

Bu yıl seyahat fırsatları bakımından zengin bir yıl olacak!

Duygu Demir’in astroloji yorumlarında kara yolculuğu açısından 2023’te her burcun şanslı olduğu dönemler şöyle sıralanıyor:

• Şubat ve mart aylarında İkizler burçları, nisan ve mayıs aylarında Yengeç burçları, 21 Mayıs’tan 10 Temmuz’a kadar olan dönemde ise Aslan burçları bolca kara yolculuğu yapacak.
• 10 Temmuz – 27 Ağustos arasında Başak burçlarının, 27 Ağustos – 12 Ekim arasında ise Terazi burçlarının yolculuk enerjisi artıyor.
• 24 Kasım’a kadar Akrep burçları, sonrasında ise Yay burçları hareket halinde olacak. Koç burçları 16 Mayıs’a kadar uzun seyahat rotalarından keyif alacak. Yurt dışına, deniz aşırı yollara, maceraya atılmak isteyecekler.
• Boğa burçları 16 Mayıs sonrasında daha hedonist keyiflerin peşine düşebilecekleri, lüksün ve konforun tadını çıkaracakları uzun yolculuklara çıkacaklar.
• İkizler burçları yılın ilk döneminde yurt içindeki rotaları tercih edecekler.
• Yengeç burçları yaz aylarında deniz kenarında olmak isteyecek ve yakınlarıyla beraber yola çıkacaklar.

Yeni yılda yerimizde duramayacak, doğayla iç içe olacağız

Aslan burçları bu sene yaz tatiline 21 Mayıs’ta Mars’ın burçlarına geçmesiyle erkenden başlayacak. Başak burçları ise hobilerine de zaman ayırabilecekleri rotaları tercih edecek. Duygu Demir “Başaklar uzaklara gitmek, hayallerinin peşinden koşmak, yurt dışı bağlantılı tatiller yapmak isteyecekler. Terazi burçlarıysa bu sene bahar aylarıyla beraber aşktan yana şanslı olacak.” Dedi.

Demir’e göre Akrep burçları 5 Mayıs’ta burçlarındaki tutulma ile sonunda rahata kavuşacak. Ve yaz aylarını stresten uzak bir şekilde deniz kenarında geçirecek. 12 Ekim – 24 Kasım arasında ise hareketli sporlar da yapabilecekleri, bolca yürüyecekleri rotaları tercih edecekler. Yay burçları yaz aylarında konforun ön plana çıktığı, lüks seyahat rotalarını tercih ederken kış aylarına doğru ekstrem spor temasıyla öne çıkan planları tercih edecekler.

Oğlak burçlarının 2023’te itibar anlamında ilerlediğini belirten Demir “Oğlaklar, aile ve kariyer arasındaki dengeyi korumayı önemseyecekler. Bu nedenle herkesi mutlu edecek destinasyonları tercih edecekler. Kova burçları uzun süren Satürn geçişi sonrasında özgürlüğün tadını çıkarmak isteyecek ve kalplerinden geçeni takip edecekler.” dedi.

Holistik Astrolog Duygu Demir, Balık burçlarının maddi manevi bereketli oldukları bir yıl geçireceklerini ise “Yakınlarıyla samimi ilişkiler kurmayı önemseyecek ve beraberce keyif alacakları yerleri tercih edecekler.” sözleriyle ifade etti.
 

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>