>

BURÇLAR

Burçlara Göre Sevgililer Günü Hediye Önerileri

Sevdikleriniz için alışılmışın dışında bir sürpriz olan güneş gözlükleri, kombinlerin tamamlayıcısı olacak.
 
   
 
 
     

Atasun Optik, 14 Şubat’ı burçlarla uyumlu hediye önerileriyle karşılıyor. Atasun Optik, burçların özelliklerinden yola çıkarak sevdiklerinizin yaşam tarzına uygun güneş gözlükleri seçeneklerini sunuyor. Degrade ve renkli camlı, çekik, oval, dikdörtgen, köşeli formlara sahip güneş gözlükleri sevdiklerinizin stiline zarif, elegant, retro ve eğlenceli bir çizgi çiziyor.

Koç Burcu
Enerjik, canlı ve aktif olmalarıyla bilinen Koç burçları, güneş gözlüğü seçimlerinde de hayat enerjilerini yansıtacak güçlü, cesur çizgilerden yana. Renkli güneş gözlükleri bu burcun olmazsa olmaz tercihleri arasında. Metal çerçeveler de Koç burçlarının cool, enerjik, heyecanlı ve girişimci yanlarını destekleyen alternatifler arasında. Koç kadınları için hem renkli hem de metal çerçeveli Vogue güneş gözlükleri öne çıkıyor. Inesta gibi kemik ve köşeli güneş gözlüğü modelleri de yenilikçi seçimler yapmasıyla ünlü Koç burçları için ideal hediye seçenekleri arasında yer alıyor.

Boğa Burcu
Huzurlu, sakin ve keyfine düşkün olmalarıyla bilinen Boğa burçlarının tercihleri, genellikle özgüvenli duruşlarına uyum sağlayacak kaliteli ve dayanıklı, rahat ve şık aksesuarlardan yana oluyor. Zamansızlığıyla dikkat çeken ve özgüvenli duruşun tamamlayıcısı olan Ray-Ban’in şık Unisex güneş gözlükleri, yönetici gezegeni Venüs olan Boğa burçları için ideal hediye seçenekleri arasında yer alıyor.

İkizler Burcu
Meraklı ve pratik zekalı olmalarıyla bilinen İkizler burçları için göz kontağı oldukça önemli. Atasun Optik’lerde yer alan Inesta, Ray-Ban markalarının degrade, açık renkli camlı unisex güneş gözlükleri, çevresiyle etkileşimi seven İkizler burçlarına hitap eden hediye seçenekleri arasında yer alıyor.

Yengeç Burcu
Astrolojinin hassas ve duygusal burçları arasında yer alan Yengeç burcunun dünyasında nostalji olmazsa olmaz başlıklar arasında yer alıyor. Aksesuar seçimlerinde de nostaljik modellere ilgi duyan Yengeç burçlarının tercihi vintage ve klasikleşmiş kesimlerden yana. Atasun Optik’lerde yer alan Vogue Cat Eye güneş gözlükleri, Yengeç kadınları için öne çıkarken, oval formlu ve renkli camlı Unofficial ve Inesta’nın unisex güneş gözlüğü modelleri de Yengeç burcunun hem kadınlarına hem erkeklerine hitap ediyor.

Aslan Burcu
İddialı ve özgüveni yüksek burçlar arasında yer alan Aslan burçlarının güneş gözlüğü seçimlerinde; büyük, gösterişli ve dayanıklı çerçeveler öne çıkıyor. Atasun Optik’lerde yer alan büyük ve metal çerçeveli Dolce Gabbana modelleri, Aslan kadınları için tercih edilebiliyor. Inesta’nın polarize güneş gözlükleri ve Ray-Ban’nın çift köprülü modelleri de Aslan burcu erkeklerin karakteristik özellikleriyle uyumu yakalıyor.

Başak Burcu
Mükemmeliyetçiliğiyle bilinen Başak burcunun aksesuarlardaki tercihi sadelik ve kusursuzluktan yana oluyor. Aynı zamanda alışılmışın dışında çizgilere ilgi duyan Başak burçlarının yüzünü güldürecek hediye seçenekleri arasında Ray-Ban’in köşeli güneş gözlükleri ile Inesta’nın çekik formlu, köşeli modelleri bulunuyor.

Terazi Burcu
Estetik görünüme ilgi duyan Terazi burçlarının tercihleri; uyumlu, şık ve ince ayrıntılarıyla dikkat çeken tasarımlardan yana oluyor. Atasun Optik’lerde yer alan ve detaylarıyla inceliğe imzasını atan Prada, açık renkli cam ve şeffaf çerçeve gövdeleriyle Inesta marka güneş gözlükleri, Terazi kadınlarının kendine özgü moda anlayışını yansıtan hediye seçenekleri arasında.

Akrep Burcu
Moda dünyasını yakından takip etmesine rağmen tercihini klasik ve uzun süre üzerinde taşıyabileceği aksesuarlardan yana yapan Akrep burçları, genellikle kemik çerçeveli güneş gözlüklerine ilgi duyarlar. Atasun Optik’lerde yer alan kemik çerçeveli Tommy Hilfiger güneş gözlükleri; Akrep burcunun sade, klasik, şık stilinin tamamlayıcıları arasında.

Yay Burcu
Farklı tarzları ve parçaları bir araya getirmekten hoşlanan Yay burçları, renkli ve yüksek enerjilerini aksesuar seçimlerine de yansıtıyor. Inesta’nın renkli güneş gözlüğü modelleri Yay burçlarının enerjileriyle uyum yakalayan seçenekler arasında bulunuyor.

Oğlak Burcu
Gelenekselciliği ile bilinen Oğlak burçları, kendinden emin duruş sergileyen aksesuarları tercih ediyorlar. Stilde klasiklerden ödün vermeyen Oğlak burçları için Atasun Optik’lerde yer alan yuvarlak formlu, sarı gövde rengine sahip Tommy Hilfiger ve siyah kemik çerçeveye sahip Gucci güneş gözlüğü modelleri ideal bir hediye seçeneği.

Kova Burcu
Farklı ve dikkat çekici olmayı seven Kova burçları, güneş gözlüğü seçimi yaparken de dikkat çeken, havalı modellere yöneliyor. Inesta Fashion ve Inesta Classic’in göz alıcı modellerdeki güneş gözlükleri, Kova burcu kadınlarının tarzlarını tamamlarken Ray-Ban’in unisex güneş gözlükleri ise ilgiyi üzerine toplamak isteyen Kova burcu kadınları ve erkekleri tarafından tercih edilebiliyor.

Balık Burcu
Sezgiselliği ve duygusal yönleri güçlü olan Balık burçlarının güneş gözlüğü seçimlerinde romantik görünüşlerini tamamlayacak modeller ön plana çıkıyor. Ralph Lauren’in kemik çerçeveli güneş gözlükleri, Balık burcu kadınlarının sıra dışı yönlerini ortaya çıkarırken, Vogue’un asimetrik tasarımlara sahip güneş gözlükleri neşeli, keyifli tavırlarını yansıtıyor. Tommy Hilfiger’ın unisex güneş gözlüğü modelleri ise yuvarlak formuyla stillere masalsı bir dokunuş katıyor.


 

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>