>

DEKORASYON

40 Yıldır Yapıların Görünmez Kahramanı: Kalekim

Kalekim, 36. Uluslararası Yapı Fuarında ziyaretçilerini bekliyor...
 
   
 
 
     

Yapı kimyasalları sektörünün lider markası Kalekim, 24 - 28 Nisan 2013 tarihleri arasında gerçekleştirilen 36. Uluslararası Yapı Fuarı’nda, sektörde ilklere imza attığı yeni ürünlerini ziyaretçileriyle paylaşıyor.

“Daima en iyi” sloganı ile sektöre kazandırdığı ürünlerle, tüketicilere ve sektör profesyonellerine her alanda çözümler sunmaya devam eden Kalekim, Uluslararası Yapı Fuarı’nda, ürünlerini “Kalekim”, “Kale” ve “Mavi Kale” markalarıyla 3 ayrı stantta sergiliyor.

Yapı sektöründe 40. yılını kutlayan Kalekim, ürün gamında yer alan yenilikçi ürünlerini “Çözüm” konsepti ile kullanıcılara anlatıyor. Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi’nde düzenlenen fuar boyunca saat 12.00’den itibaren saat başı canlı uygulamaların yapıldığı Kalekim stantlarında, katılımcılara çözüm ve ürün tanıtımları yapılıyor.

DOMANTON USTALARI FUARDA

Sektörün önemli bir ihtiyacını karşılayan ve ilk olarak Kalekim tarafından geliştirilen yenilikçi ürün Betonart, fuarda Rus sıva ustalarının uygulamasıyla sunuluyor. Günde 7-8 uygulamanın planlandığı Kale Boya standında da birçok ürün bir arada kullanılarak dekoratif ve farklı desenler oluşturuluyor.

Kalekim - Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi - Salon: 3 - Stant: Kalekim: 431, Kale: 332, Mavi Kale: 231


 

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>