>

DEKORASYON

Açık Hava Dekorasyonuna Tarz Katan Öneriler

Dış mekân mobilyaları, evlerin bir odası haline dönüşen bahçe, balkon, teras gibi alanları çok daha özel hale getiriyor.
 
   
 
 
     

Özellikle güneşin giderek yüzünü gösterdiği ve havaların ısındığı bu dönemde daha fazla vakit geçirilen açık alanların dekorasyonunda ise doğru parçaları seçmek önem kazanıyor. Açık havada geçirilecek süreyi değerli kılmanın önemini belirten L’unica Yönetim Kurulu Üyesi Kaan Ali Samantır işlevsel olduğu kadar şık bir dış mekân dekorasyonu yaratmak için dış hava koşullarına dayanıklı olmazsa olmaz ürünleri paylaştı.

Açık havada konforun ve şıklığın adresi oturma grupları

Söz konusu yaz bahçeleri olduğunda, herkesi bir arada buluşturacak konforlu ve keyifli oturma grupları olmazsa olmaz parçalar arasında yer aldığını belirten Kaan Ali Samantır: bu ana ürün grubu, doğayı kendisine oda yapmak isteyenler için dinlenmek, oturmak, uzanmak, keyifli bir sohbet için kullanmak ya da çalışmak için ideal bir alan olarak öne çıkıyor dedi. Daha çok dayanıklı olması, iyi bir işçilikle yapılması, estetik ve modern bir tasarıma sahip olması gibi özelliklerin arandığı oturma gruplarının dekorasyon özgürlüğü sunması da son zamanların en çok aranan kriterleri arasında yer alıyor. Dekorasyonda özgün ve özgür bir ruhun izini süren L’unica ise şıklığı göz alıcı bir sanat eserine dönüştüren Yoi Oturma Grubu, Creta Oturma Grubu ve Suns Oturma Grubu ile açık hava odalarına damga vuruyor. Zamansız bir dizayn dili ile rahatlığı buluşturan Yoi Oturma Grubu, açık havada geçirilen her anı unutulmaz kılarken Creta Oturma Grubu, özel tasarımı ve yüksek gustosuyla dış mekân stiline imzasını atıyor. L’unica imzası taşıyan Suns Oturma Grubu ise sade ve fonksiyonel kullanımıyla açık havada işlevselliğini konuşturuyor.

En keyifli sofralara L’unica imzası


Yaz akşamlarının klasik buluşmaları için masalar, başrolü her zaman kapıyor. Masalar, bazen baş başa yapılacak bir akşam yemeği bazen aileleri bir araya getiren bir akşam sefası bazen de en kalabalık davetler için şık ve fonksiyonel bir eşlikçiye dönüşüyor. Farklı ihtiyaçlara cevap verebilen açılır masalardan çizgi üstü dizaynlara kadar birçok tasarıma ev sahipliği yapan L’unica ise yeni sezonun dikkat çeken ürünleri arasında yer alan Jardin ve Pipe masa alternatifleriyle iki iddialı seçenek sunuyor. Jardin masa sağlamlığı ve doğallığı merkeze alırken, Pipe masa ise sofistike tarzıyla açık hava dekorasyonun merkezine yerleşmeyi başarıyor.

Masaların en rahat eşlikçileri sandalyeler

Masalardan söz açılmışken en fonksiyonel eşlikçisi sandalyeleri es geçmek olmaz… Hem masaları tamamlayan hem de ekstra oturma alanı sağlayan sandalyeler, eksiksiz bir açık hava dekorasyonu için belirleyici rol üstleniyor. L’unica imzalı Pepble sandalye, geometrik formuyla dış mekân ruhuna yüksek enerji katarken Rio sandalye ise şıklığıyla en davetkâr sofralar için gerekli alanı sağlıyor.

Bahçe keyfine keyif katan tasarımlar

Açık havada eğlenceli ve konforlu alanlar yaratmanın yolu keyif ürünlerinden geçiyor. Serin akşamlarda ılık bir sıcaklık sağlayacak şömine sehpalarından daybedlere kadar birçok tamamlayıcı ürün; bahçe, balkon ve teraslarda konumlanarak keyfi ve rahatlığı üst seviyeye çıkarıyor. L’unica imzalı Shell Daybed, iddialı tasarımı ve ahşabın cesur kullanımıyla rahatça uzanmak ve keyif yapmak için uygun bir seçenek sunuyor. Aynı şekilde Mesh Daybed ise sevdiklerinizle bahçenizde, kaliteli ve konforlu zaman geçireceğiniz geniş ve rahat bir alan yaratıyor. Akşamın serinliğinde ılık rüzgarlar estirecek Agni şömine sehpa iseçağdaş görünümü, kaliteli tavrı ve yüksek işlevselliği ile güçlü bir atmosfer yaratıyor. Siyahın karakteristik enerjisini ikonik bir tasarımla taçlandıran Floor Lamp, gecenin karanlığına yüksek ışığıyla meydan okuyor. Modern ve minimalist bir dizayn anlayışıyla hayat bulan teak duş ise birinci sınıf kalitesiyle öne çıkıyor ve yaz bahçelerine damga vuruyor.
 

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>