>

DEKORASYON

Başak Burcuna Özel Dekorasyon Önerileri

Evindeki eşyaları tek tek detaylandırabilen başak burçları için ev dekorasyon önerileri…
 
   
 
 
     

Evinizin kişiliğinizi yansıtması burcunuza göre yaptığınız dekorasyonla çok daha kolay olabilir.

Titizliği ve düzenliliği ile bilinen başak burcu asla yaptığı işten tam olarak tatmin olmaz. Sürekli daha iyi bir dekorasyon amacıyla değişikliğe gitmek isteyecektir. Eşyaların uyumu konusunda çok hassastırlar. Aradıkları şeyi anında bulmak isterler ve dekorasyonu da bu doğrultuda bol raf kullanarak en düzenli halde tamamlarlar.

OTURMA ODASI

Sadeliği seven başak burcu evini ihtiyacı olmayan objelerle doldurmaz. Az ama öz eşyası vardır. Doğayı sever ve duvarlarında odayı boğmayacak ölçüde doğa fotoğrafları ya da tabloları kullanabilirler. Doğal sabunlar ve doğal kokular kokulu mumlar evin havasını değiştirecektir. Sentetik ürünlerden olabildiğince uzak dururlar. Zarif bir zevki vardır. Açık renklerden hoşlansa da titizliği nedeniyle dekorasyonda onlardan uzak durmaya çalışır.

YATAK ODASI

Detaylara olan düşkünlüğünüz nedeniyle bol raflı dolaplar tercihiniz olacaktır. Sadelik, hafif ahşap tonları ve büyük bir kitaplık başak burçlarının yatak odasında aradıklarıdır. Ayrıntılı sandıkları yatak odalarında kullanabilirler. Kitaplıkla uyumlu bir karyola başı ve yatak odasındaki dinginlik başaklara dinginlik verecektir. Açık mavi, krem ve bej gibi renkler başak burcunun dekorasyon dünyasında önemlidir.

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>