>

DEKORASYON

Berjer Koltuklar Çok Moda!...

Günümüzün popüler tasarımcıları berjer köşesi için yaratıcılıklarını kullanarak sizlere eşsiz alanlar yaratma fırsatı tanıyorlar. (COSMO GALERİ)
 
   
 
 
     

Berjer koltuklar ile sıcak ortamlar yaratın!

Kahve molası, sıcak bir sohbet ya da pencereden dışarıyı izlerken hayallere dalmak bu soğuyan günlerde içinizi ısıtan fikirler ise, berjer koltuklar konforunuzu tamamlayabilir.

Berjer takımlar denildiğine bakmayın… Sevdiğiniz, gönlünüzün istediği ya da moda ikonu haline gelmiş tekli koltuklardan iki tane edindiğiniz an, berjer kombinasyonunu oluşturmuş olabilirsiniz.

Berjer takımları şimdi gözünüzde kocaman kocaman koltuklar, yan yana ve ortaya da bir fiskos sehpa koyulmuş şekilde canlandırmayın. Bu köşeyi istediğiniz gibi tasarlayabilirsiniz. Klasik bir dekorasyon ile nostaljik bir köşe yaratabilirsiniz. Yuvarlak sehpa ve fiskoslar bu konuda biçilmiş kaftanlar...

Bunun yanında ilginç tekli sehpalar ile ortak kullanımı olan bir masa değil de kişisel bir hava da yaratabilirsiniz.

Berjer koltuklarınızı yan yana kullanmak zorunda da değilsiniz. Salonunuzun ya da odanızın ayrı köşelerine koyacağınız renkli tasarımlar da yaşam alanınızın iki kutup noktasını oluşturabilir ve aynı zamanda mekana renkli bir enerji getirebilir.

Bu farklı fikirleri sıra dışı tekli koltuklarla gerçekleştirerek siz de klasikleşmiş berjer keyfini doyasıya yaşamanın zevkine varabilirsiniz.

İŞTE ÇOK ÖZEL BERJER KOLTUKLAR:
GALERİYE GİTMEK İÇİN TIKLAYIN!

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>