>

KÜLTÜR-SANAT

Feridun Düzağaç Konserleri Bi’ “Başka”

Seneye sanat hayatının 20.yılını kutlayacak olan Türkiye’nin en değerli müzisyenlerinden, kariyerinin 9. stüdyo albümü “Başka” ile konserlerine devam ediyor.
 
   
 
 
     

iTunes ve müzik yazarları tarafından “Yılın En İyi Rock Albümü” seçilen “Başka” albümü konserleri hız kesmeden 26 Ocak Salı Günü Zorlu Performans Sanatları Merkezi’nde devam edecek. İstanbul Avrupa Yakası’nda sevenleri ile bir araya gelecek olan sanatçı Anadolu Yakası’nda bulunan dinleyicileri için bu sefer de 2 Şubat’ta Kadıköy Sahne’de olacak.

Sevgililer Günü’nde sahneye en çok yakışan sanatçılardan biri olan Düzağaç, 14 Şubat’ta İstanbul Moi Sahne’de hem sevgilileri birbirine bir kez daha aşık edecek hem de “Aşkın E Hali” ni anlatacak. 20 Şubat’ta Garajistanbul’da dinleyicileri yeni şarkılarını söyleyerken hep bir ağızdan da “Ben kısaca FD” dedirtecek.

İstanbul’da yeterince konser verdik biraz da şehir dışında olalım diyen Düzağaç 27 Şubat’ta İzmir Event Hall ‘da “İçimden Şehirler Geçiyor” diyerek sonraki konserleri için “Beni Unutma” diyecek.

Sony Music etiketi ile Ekim ayında yayınlanan Başka albümünün şimdiden klasikleşen ve yılların eskitemediği FD şarkılarını kaçırmak istemiyorsanız siz de yerinizi ayırtmayı unutmayın!

KONSERLER:
1. 26 Ocak Salı – İstanbul Zorlu Performans Sanatları Merkezi
2. 2 Şubat – İstanbul Kadıköy Sahne
3. 14 Şubat –İstanbul Moi Sahne
4. 20 Şubat – İstanbul Garajistanbul
5. 27 Şubat – İzmir Event Hall

 

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>