>

DEKORASYON

Bu Yılbaşında H&M Home’da Beyazlık Sıcaklık ve Parıltılar

“Tüm bu harika yeni ürünlerle H&M Home’la yılbaşı için çok heyecanlıyım.
 
   
 
 
     

Kış beyazının sıcaklığını, özellikle de metallerle birleştiğinde çok seviyorum. Evi herkes için çekici kılıyor.” diyor H&M Home baş tasarımcısı Evelina Kravaev Söderberg.

H&M Home 2014 kış sezonunu kış beyazının sıcaklığı ve sezonun parıltıları ile, geniş ürün yelpazesi ve yılbaşı için birbirinden güzel hediye alternatifleriyle karşılıyor.

Kar beyazları ve suni kürk örtüler ile davetkar ve sıcacık bi rev yaratın. Bakır ve gümüş renkli metalik dokunuşlarla biraz gösteriş ekleyin.Yaşam alanlarını davetkar kılan birbiriyle karışan dokulardır. Beyazın doğal tonlarında yastıklarla, koyu kırmızı ve dantel detayları karıştırın.

Havayı yumuşatmak için ışığı yansıtan camlarda ya da modern bir dokunuş sağlayan metallerde küçük mumlar kullanın.

Kırmızı dantel detaylı örtüler ile arkadaşlarınız ve ailenizi gösterişli sofralarda ağırlayın. Sezonun neşesini yansıtan parıltılar ve mesajlar taşıyan servisler ekleyin.

Masayı mumluklar, değişik boy ve şekillerde mumlarla süsleyin. Değişik renklerde ya da berrak cam bardaklar ve kesme cam karaflardan bu ışıklar parildayacaktır.

Dekoratif tabaklar ve kaselerin yanında klasik porselen tabaklar romantic bir hava katacaktır. Parlak taş detaylı peçeteliklere yerleştirilen kumaş peçeteler ise masayı mükemmel şekilde tamamlayacaktır.
 Bu yıl yılbaşı ağacınız ile büyük etki yaratın. Pul işli kırmızı ve yeşil tonlarında ya da altın ya da gümüş rengi ağaç süsleri ile ağacı renklendirin. Pul kaplı çam kozalakları karakter kazandırırken, inci şeklinde boncuklar gösteriş katacaktır.

Yıldız şeklinde ağaç süsünden, küçük cam toplara, pek çok farklı şekil ve boyutta dekorasyon öğesi var.

H&M Home’da kış aylarında sıcak tutan terliklerden, gözleri kumaş işli uyku maskelerine, evin her odası ve her zevk için eğlenceli pek çok hediye var.
 

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>