>

DEKORASYON

Dekorasyonda yeni bir dönem başlıyor

Banyonuzun, mutfağınızın, yatak odanızın hatta antrenizin uyum içerisinde olmasını ister misiniz?
 
   
 
 
     
Dekorasyonda yeni bir dönem başlıyor

Banyonuzun, mutfağınızın, yatak odanızın hatta antrenizin uyum içerisinde olmasını ister misiniz? Türkiye’yi transfer teknolojisi ile tanıştıran MCD, bu teknoloji sayesinde ürettiği özel mobilya kapakları ile ev dekorasyonunda yeni bir dönem başlatıyor.

Evlerimiz yaşamın hızlı temposundan uzaklaşıp huzuru bulduğumuz mekanlar ve bu mekanlar güzel ve sağlıklı olmayı hak ediyor. Güney Koreli’den know how alarak yatırım yapan MCD Mobilya San. Ltd., Kapak’s markasıyla yeni ürünlerini piyasaya sundu.
Kapak’s sayesinde mutfak mobilyanızda kullandığınız kapak tercihinizi vestiyerinizde, gardırobunuzda hatta banyo mobilyasında bile kullanmanız mümkün. Hatta kendi deseninizi yaratarak bunu mobilyalarınıza yansıtmanız da olası.


Doğa dostu sağlıklı maddelerden üretilen kapaklar Türkiye’de ilk kez kullanılan transfer teknolojisi ile üretiliyor. Sistemin en büyük avantajı, MDF üzerinde ileride herhangi bir açılmaya sebep olmaması. Vernik ve cila da hem kapağın görüntüsünü güzelleştiriyor, hem de ömrünü uzatıyor.
Çizilme ve darbelere karşı olukça dayanıklı olan, aynı kapak üzerine farklı renk seçenekleri uygulanabilen, mekana özel kapak tasarım ve uygulaması yapılabilen kapaklar doğal ahşap görünümünde. Kapaklarda kullanılan koruyucular su bazlı olduğu için insan sağlığını tehdit eden hiçbir madde içermiyor. Tamamen doğa ve insan dostu, geri dönüşebilir bir maddeyle üretim yapılıyor.
İstanbul’da Şile yolu üzerinde kapak üretimi için 1500 metrekarelik bir tesis kuran MCD, transfer teknolojisi ile istenilen her ölçü, model ve renkte banyo ve mutfak mobilyası kapağı, gardırop ve dolap kapakları, paneller, oda içi kapıları, pervazlar, lambriler üretebiliyor. Üretim Güney Koreli mühendisler denetiminde gerçekleştiriliyor.

Kapak’s’ın farkı ne?MCD Mobilya San. Ltd. Şti.

Showroom
Adres: 19 Mayıs Mah. Öğretmen Haşim Çeken Cad. No.13 Fulya, Şişli, İstanbul
Tel: 0.212. 216 35 80 (pbx)
Fax: 0.212. 216 35 88

Fabrika
Adres: Cumhuriyet mah. Şebnem sok. No.28 Taşdelen Ümraniye İstanbul
Tel: 0.216. 484 28 15/ 0.216. 484 28 16
Fax: 0216 484 19 93

www.mcdkapaks.com
E-posta:info@mcdkapaks.com


Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>