>

EVLİLİK

Gelin- Damat İlişkilerinin Astrolojik Boyutu

İşte tüm burçların evlilik haritası...
 
   
 
 
     

KOÇ BURCU

Gelin: Koç burcunda bir gelininiz varsa, işiniz zor. Pek anlaşılmaz, kafasına göre takılır. Arada bir size toslar. Eğer hem kaynana hem gelin Koç burcundaysa, ömür boyu bir toslama yaşanır aralarında.

Damat: Koç burcunda bir damadınız varsa, işiniz zor. Her an bir hamle yapıp sizi safdışı bırakabilir. Dikkat!

BOĞA BURCU

Gelin: Gelininiz Boğa burcundaysa, oğlunuzda iyi bir matadorsa, problem yok ama kötü bir matadorsa o zaman bu gelin hakkında biraz daha düşünmelisiniz.

Damat: Boğa burcu damadı, biraz içten pazarlıklı ve işini bilen cinstendir. Bu tip durumlara alışık değilseniz, uzak durmalısınız

İKİZLER BURCU

Gelin: İkizler burcunda gelininiz varsa, işiniz zor uyaralım. Her an fikir değiştirebilir. Sabah sizi sevip, akşam nefret edebilir. Her şeyden çabuk sıkılır, üstün zekasıyla kaynanasını yerlerde sürüklemeyi becerebilir.

Damat: Hareketli ve sıkıntılı damat tipidir. Hangi yemeği sever, hangisini sevmez, hangi hareketten hoşlanır değişim gösterecektir, bu nedenle her duruma alışmalısınız.

YENGEÇ BURCU


Gelin: Yumuşak huylu bir gelindir. Ağlaması an meselesidir, sulu gözlüdür. İnatçıdır. Kolay dost olabileceğinizi hiç düşünmeyin.

Damat: Sakin, iyi huylu bir damattır, tek inatçılığı vardır; kapıdan atsanız, bacadan geri gelirler. Evde oturmaya bayılırlar.

ASLAN BURCU

Gelin: Aslan gelinleri altına ve gösterişe çok meraklıdır. İstediğinin olması dışında bir şey düşünmez. Ailesine gelecek en ufak müdahaleyi bile kabul etmez.

Damat: Korumacı bir aile babasıdır Aslan damatları. Evde otorite rüzgarları estirir. Lüksü severler. Çabuk fikir değiştirmez, kararlıdırlar.

BAŞAK BURCU

Gelin: Çalışan biri ise evlenince iş hayatından kopmak isteyecektir. Çünkü evi ile ilgili projeleri vardır. Temizlik hastasıdır. Çamurlu ayakkabılarınızla içeri dalmazsanız, çok iyi geçinebilirsiniz.

Damat: Başak damatlarının, varlıklarıyla yoklukları pek fark etmez. Fazla titizlenerek evdekileri uyuz ettikleri de olur.

TERAZİ BURCU

Gelin: Terazi burcunun tembel yanını alan bir gelin ise işiniz var demektir. Genellikle adaletli ve dengeli olmalarıyla tanınırlar. İyi niyetlidirler.

Damat: Çoğunlukla iyi damatlardır. Dengeyi sağlamak için çaba sarf ederler. Bu çabalar çoğu zaman insanlar tarafından benimsenir.

AKREP BURCU

Gelin: Genellikle benim dediğim olur şeklinde ifadeleri vardır. Kıskançlıklarıyla sizi hasta edebilirler.

Damat: Kıskanç ve anlaşılmazdır Akrep damadı. Fakat bir o kadar da bonkördür. Daha doğrusu kendi haline bırakın, pek bulaşmayın demek en akıllı hareket olacaktır.

YAY BURCU

Gelin: Özgürlüklerine düşkün olan yay gelinleri eğer evlendikten sonra baskı görmezlerse eşlerine sıkı bir bağlılık gösterirler.

Damat: Gezmeye meraklı kişiler olduklarından eşlerini ev işleri konusunda sıkmazlar. Eşleriyle dışarıda yemek yemek, birlikte spor yapmak gibi aktivitelere önem verirler.

OĞLAK BURCU

Gelin: Oğlak gelinleri, zarif, hoş ve ilgi çekici tiplerdir. Çalışkan ve gerçekçidirler. Hırslarıyla istediklerini elde ederler.

Damat: Oğlak damadı sabırlı ve anlayışlıdır, eşine uyum sağlar, sorunsuz bir evlilik yaşar ve yaşatır.

KOVA BURCU

Gelin: Çok duygusal ve pratik olduğu için iyi bir ev hanımıdır ve eşine sadıktır Kova gelini. Her yönden güzel bir evlilikleri olur.

Damat: Kova damadı huzur verici, anlayışlı, sevdiği için her şeyi yapan ve sevgisini dolu dolu yaşayan bir damat olur. Onunla sorunsuz bir evlilik yaşarsınız.

BALIK BURCU

Gelin: Balık gelinleri pek çekilmezler doğrusu. Karamsarlık ve duygusallık gırtlağa kadar gelmiştir. Ne deseniz ağlamaya hazırlardır.

Damat: Duygusal bir damattır. Bir erkek için bu kadar duygusallık fazla. Sanat dallarında kazanma şansları çok yüksektir.

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>