>

DEKORASYON

Electrolux’ten Elektrikli Süpürgelerin 102. Yılına Özel Para İade Kampanyası!

Tüketicilere müjde...
 
   
 
 
     

1919 yılında kurulan ve ilk ev tipi elektrik süpürgesini üreten dünyanın en büyük beyaz eşya ve küçük ev aletleri üreticisi Electrolux, kuruluşunun 102. yılına özel tüketicilerine özel bir sürpriz para iade kampanyası düzenliyor. 102. yıla özel ürün memnuniyeti kapsamında gerçekleştirilen kampanyada tüketiciler Electrolux’den 15 Kasım-31 Aralık 2014 tarihleri arasında alınan UltraSilencer, UltraFlex, UltraCaptic ürünlerinde isterler ise 102 gün içerisinde para iadesinden faydalanabilecekler. Tüketiciler kampanyaya dahil olmak için Electrolux tarafından yetkilendirilmiş Firmamentum Danışma Merkezi’ni arayarak gerekli bilgilere ulaşabilecekler.
 Elektrik süpürgesi grubunda 102 yıldan bu yana sektöre yenilikler getiren Electrolux, robot ev süpürgeleri ve dikey şarjlı kablosuz süpürgelerde de ilklere imza attı. Electrolux ayrıca, her sene düzenlediği uluslararası Design Lab ürün tasarım yarışması ile sektöre gelecek vaat eden yeni tasarımcılar kazandırmaya ve yenilikler sunmaya devam ediyor. Ev temizliği ürünleri arasında yer alan Ergorapido, UltraCaptic, UltraOne ve Radipo ile bu yıl Red Dot Tasarım ödüllerinde alanında en iyi tasarım ürünleri ödüllerine layık görülen Electrolux, bugün yılda 50 milyon ürün satışına ulaşıyor.

Kampanya ile ilgili daha detaylı bilgi için www.firmamentum.com.tr adresini ziyaret edebilir veya FİRMAMENTUM Danışma Merkezi’ni (216 330 24 91) arayabilirsiniz.

 

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>