>

DEKORASYON

ev+`dan Yepyeni Bir Konsept: "Ev+ Mutfak"

ev + kurulduğu günden bu yana gerek özgün tasarım ve üretimleriyle, gerekse seçkin ithal ürünleriyle ev aksesuarları alanında hizmet vermektedir.
 
   
 
 
     

Sadelik ve işlevsellik, ev+'yı ayrıştıran en temel öğeler. ev+ felsefesinin temelinde yatan "sadelik" , sadece bir tasarım yaklaşımını değil, bir yaşam biçimini de ifade etmektedir.

Mağaza şimdi yepyeni bir konsept ile yine sadece ev+'da bulabileceğiniz çok özel markaların farklı ve özel ürünlerini, evini ve mutfağını sevenlerin beğenisine sunmakta. Mağazanın içinde yapılacak yanı ev+mutfak bölümünün tasarımcısı ünlü iç mimar Barbara Pensoy...

Mutfaktaki hayatı kolaylaştıracak pek çok pratik mutfak gereçlerinin yanı sıra ve vereceğiniz davetlerde hazırladığınız tüm yiyecekleri daha şık ve farklı bir şekilde sunmak için hazırlanmış onlarca şık kalıp ve aletler ürün yelpazesinde yer almaktadır.

Artık çocuğunuzla mutfağa girdiğinizde yapabileceğiniz kekler ve pastalar, yemekler için farklı kek kalıpları pancake kalıpları, hamburger tavaları ailece size mutluluk katacaktır...

Yemek pişirmek hobiye dönüşecek ve her zamankinden çok daha fazla keyif alacaksınız.ev+ MUTFAKTA NELER VAR?

- Aynı anda iki kek pişirmeye ne dersiniz?


İç içe geçen üçlü özel tasarım kek kalıbı sayesinde, aynı anda üç tarifi birden pişirebilirsiniz, bu harika kek kalıbından çıkan birbirinden lezzetli üç farklı keki keyifle servis edip misafirlerinize sunabilirsiniz.

Yada makarnanıza minik sevimli bir baharat karıştırıcısı ile harmanladığınız farklı baharatlarla bir sos hazırlamaya ve parmesan rendesiyle ufaladığınız parmesanla yemeğinizi lezzetlendirmeye ne dersiniz?

Bu ürünlerin yanı sıra Sushi Seti, Hamur açıcısı, Şarap Tıpası ve Mıknatıslı Alet Askısı gibi pratik ürünler, mutfağınızda geçireceğiniz zamanı aynı zamanda bir keyfe de dönüştürüyor.

Ev+ Mutfakta pratikliği ile dikkat çeken diğer bir ürün ise Karan Temizleyicisi.

Karaf ve şişelerinizin dibinde sudan oluşmuş kireçleri bir çırpıda temizleyen oldukça kullanışlı bir alet.

Minyatür kek kalıpları; Günümüzde her şeyin birbirine benzediği yemek sunumlarında size onlarca farklı kek kalıbını aynı kek kalıbının içinde bulma imkânını sunan kek kalıpları ve tek lokmalık kek kalıpları da yaza yaklaşan bayanların daveti için çok hoş ve kullanışlı.

Barbekü yapmadan ocak üstünde ızgara yapabileceğiniz özel tavalar...

Çocuğunuzun arkadaşları geldiğinde aynı anda çoklu mini burger yapmak için tavalar, özel ızgara iç efekti için aleti...

Artık çocuğunuzun doğum günü pastasını çocuklarınızın en sevdiği motiflerde annesinin en favori kek tarifiyle bir araya getirmek için harika kek kalıpları...

Dondurma külahı formunda mini kekler yapıp içine dondurma koyup servis etmek artık ev+ kalıpları ile mümkün...
Artık Ev+ Mutfak ürünleri mutfaktaki sağ kolunuz olacak...
 

Etiketler: ev+, Mutfak, Dekorasyon
Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>