>

DEKORASYON

Gaggenau ile pişirme zevki bambaşka!...

Gaggenau, Vario pişirme cihazları 200 serisi, küçük bir ortamda olağanüstü çeşitlilik sunuyor.
 
   
 
 
     

Gaggenau Vario pişirme cihazları 200 serisi,
her gereksinime uygun bireysel çözümler ile yemek pişirme sırasında daha fazla konfor ve kalite sağlıyor. 200 fırın serisinin dizaynına uygun olan paslanmaz çelik veya alüminyum cihazlarla, görsel açıdan çok çarpıcı, çok sayıda kombinasyon mümkün oluyor.

Kolay ve sezgisel kullanımlı Vario pişirme cihazları serileri, akla gelebilecek her türlü gereksinime cevap verebilecek, en mükemmel ürünleri kapsıyor: Serideki çeşitler, klasik cam seramik gazlı ve indüksiyonlu ocaklardan, fritözler, buharlı pişiriciler ve bu cihazlara uygun havalandırma cihazlarına kadar uzanıyor. Birbirleriyle kombine edilebilen bütün cihazlar, bu özellikleri sayesinde kişisel yemek pişirme alışkanlıklarına uygun özelliklerde tercih edilebiliyor.

UYUMLU DİZAYN

Vario pişirme cihazları 200 serisinin görüntüsüne, zenginlik damgasını vuruyor. Sade ve asil görüntü, münferit cihazların yüzeylerini vurgulayan ve homojen bir şekilde birleştirilmiş bir bütün şeklinde görünmelerini sağlayan çizgi dili ile yassı bir kontrol paneli tarafından sağlanıyor. Bu izlenim, köşeli ocak ızgaraları ile daha da artıyor. Masif metal malzemeden zarif ocak düğmeleri, 200 serisi fırınların tasarımına sahip. Vario pişirme cihazları 200 serisinin zevkli tasarımı, yüzeyleri öne çıkarılan düz kapaklarla tamamlanıyor.

Alüminyum cihazların yanı sıra 28 cm genişliğindeki Vario pişirme cihazları 200 serisi programı, bağlantı çubukları ve kapakları dahil, paslanmaz çelik olarak da sunuluyor. Tüm bu özelliklerin neticesinde, 200 serisinin içinde, gerek bilyeli yüzey dövme işleminden geçirilmiş alüminyum, gerekse fırçalanmış paslanmaz çelik malzeme tercih edilsin, fırınlama ve pişirme alanlarına ait ankastre mutfak cihazları arasında mükemmel bir işbirliği mümkün oluyor.

www.gaggenau.com

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>