>

YAŞAM KOÇU

Kendinizi Sevmeniz İçin 8 Neden

İşte size çok özel 8 neden…
 
   
 
 
     

Hayatın hızlı akışında çoğu zaman kendimizi ihmal edebiliyoruz. Aslında kendimize verdiğimiz önem,gösterdiğimiz özen her şeyin başında gelir ve sağlıklı bir gelişim hayatımızın tüm akışını etkiler.İşte size bu adımı atmak için 8 değerli neden :

GÜCÜ KENDİNİZDE BULURSUNUZ

Kendinizi sevmenizi gerektiren nedenlerden en kuvvetlisi, siz kadınların güçlü olması gerektiği! Kendinizi sevmek size güç ve dayanıklılık verir. Siz kendinizi güçlü hissettikten sonra üstesinden gelemeyeceğiniz hiç bir şey yoktur.Kendinizi sevin,gücünüzü hissedin.

GÜVENLİ HİSSEDERSİNİZ


Güven,kendinizi sevmeniz için var olan ikinci nedeniniz.Kendinizi sevdiğinizde ve kendinize inandığınızda güvenli hissedersiniz.Bunun için boyunuzun,kilonuzun veya nasıl baktığınızın hiç bir önemi yok.Siz sadece kendinizi sevin.Göreceksiniz,her zaman güzelsiniz,güvendesiniz.

KENDİLERİNİ SEVEN İNSANLARI SEVERSİNİZ


Kendilerini seven insanların aslında aynı hissi yaşayan başka insanlarla kolayca arkadaşlık kurduğunu biliyor muydunuz? Eğer kendinizi severseniz kurduğunuz arkadaşlıklar sizi iyi hissettirir.Kendinizi sürekli geliştirirsiniz,sizin için bunun tersi bir durum söz konusu bile olamaz.Kendinizi sevin,iyi hissedin.

KARARLI DURUŞLAR SERGİLERSİNİZ


Kendinizi severseniz istikrarlı bir duruş sergilersiniz.Kararlılık,kendilerini sevmeyen kişilerde bulunamayan bir özelliktir.Sağlam,azimli bir duruşunuzun olması şüphesiz ki kendinizi sevmeniz için var olan nedenlerin başında gelir.

İLİŞKİLERİNİZİ GÜÇLENDİRİRSİNİZ


Zaman zaman aile, arkadaş ve duygusal ilişkilerinize zarar veriyor musunuz?Eğer kendinizi sevmiyorsanız,evet bu mümkün.İşte diğer bir sebep! Kendinizi severseniz ilişkilerinizi güçlendirir ve geliştirirsiniz.Bunun sizi olduğunuzdan daha mutlu kılacağına emin olabilirsiniz.

BAŞKALARINI SEVERSİNİZ


Herkesten önce kendinizi sevin.Eğer bunu yapmazsanız başkalarını nasıl sevebilirsiniz? Onların alışkanlıklarına,beğendiklerine,beğenmediklerine nasıl uyabilirsiniz? Kendinizi sevmez ve bilmezseniz eğer,evet uyuşmamanız mümkün olacaktır.Sağlıklı ilişkiler için kendinizi sevin.

İLGİ ÇEKERSİNİZ


Kendinizi sevmeniz için bir diğer önemli sebep : İlgi!Etrafınızda ne olduğu önemli olmadan kendinizi sevmeniz size güven getireceğinden,sizi daha iyi hissettireceğinden daha fazla ilgi çekmeniz kaçınılmaz olacaktır.

DAHA ÇOK SEVİLİRSİNİZ

Evet bayanlar,kendinizi sevmeniz için son nedeniniz;daha çok sevilmek istememiz.Her insan sevilmek ister.Sevmek ve sevilmek insanlar için dünyada var olan en kutsal değerlerdendir.Kendinizi sevdiğiniz takdirde,yükseltirsiniz.

Gücü kendinizde hissedebilmeniz,güveni hiç bir şeye ihtiyacınız olmadan yaratabilmeniz,istikrarlı duruşlar sergileyebilmeniz için,insanlarla daha iyi ilişkiler kurmak,daha çok sevmek ve sevilmek için her şeyden önce kendinizi sevin.

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>