>

POPÜLER MEKANLAR

Tamirane Uniq Sahnesini Uzun Bir Aradan Sonra Cumartesi Akşamı Müge Zümrütbel ile Açıyor!

Tamirane Uniq, sahnesini uzun bir aradan sonra “Karışık Kaset” projesi ve yüksek enerjisiyle müzikseverlerin heyecanla beklediği Müge Zümrütbel performansı ile açıyor.
 
   
 
 
     

Geçmişte Zerrin Özer, Nilüfer ve Sertab Erener gibi büyük seslerin vokalistliğini yapan, 2015 yılında yayınladığı solo albümü ile solo kariyerine adım atan Müge Zümrütbel, “Karışık Kaset” adını verdiği projesi ve yüksek enerjisi ile 22 Ekim Cumartesi akşamı Tamirane Uniq sahnesinde olacak.

İstanbul’un iki yakasında da dünya mutfağından ve barlarından seçilmiş lezzetleri özenle hazırlayıp iyi müzikle buluşturan Tamirane, pop, caz ve alternatif müziğin değerli isimlerini sahnelerinde ağırlamaya devam ediyor. Geçmişte Zerrin Özer, Nilüfer ve Sertab Erener gibi büyük seslere vokalistlik yapan, ‘Sefirin Kızı’, ‘Emanet’ gibi sevilen dizilerin şarkılarını seslendiren Müge Zümrütbel’in “Karışık Kaset” adını verdiği bir nev-i “Live Juke Box” projesi, 80’li ve 90’lı yılların sevilen şarkılarından oluşan eğlence garantili repertuvarı ile 22 Ekim Cumartesi akşamı Tamirane Uniq sahnesinde müzikseverlere unutulmaz bir gece yaşatacak.

Dünya mutfağından farklı lezzetleri yetenekli mutfak ekibiyle hazırlayan, açıldığı günden bu yana misafirlerine konforlu, keyifli ve özenli bir eğlence deneyimi sunan Tamirane, tam 14 yıldır hem lezzetli ve taptaze yemeklerin, hem iyi müziğin aynı anda tadını çıkarmanın mümkün olduğu nadir mekanlardan. Sizi, 80’lerden ve 90’lara ve en önemlisi unutulmaz anılara götürecek repertuvarı ve yüksek enerjisiyle 22 Ekim Cumartesi akşamı Tamirane Uniq sahnesinde Müge Zümrütbel’i dinlemek için rezervasyon yaptırmayı unutmayın.

Tarih: 22 Ekim 2022, Cumartesi
Yer: Tamirane Uniq, Maslak
Saat: 22:00 

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>