>

GÜZELLİK

Bacaklarınıza Sağlıklı Dokunuş

Krauterhof Kırmızı Asma Yaprağı Kremi (TIKLA - KAZAN)
 
   
 
 
     

KRAUTERHOF KIRMIZI ASMA YAPRAĞI KREMİ

Yorgun bacak ve ayaklarınıza yeniden canlılık kazandıran yüksek kaliteli bir ayak ve bacak kremidir. Kırmızı Asma Yaprağı ve At Kestanesi ekstresi gibi çok etkili, doğal ve çok eski zamanlardan beri bilinen etken maddeleri sayesinde yorgun bacakların bakımını ve damarların korunmasını sağlamaya yardımcı olur.

Kırmızı Asma Yaprağının ekstresinde bulunan Flavanoid maddesi ve At Kestanesi ekstresinde bulunan Escin; ağrılı, yorgun, şişkin bacaklar ve varis gibi şikayetlerinin azaltılmasına ve damar deformasyonlarının önlenmesine yardımcı olur.Yeterince spor yapamamak,sağlıksız beslenme,devamlı oturmak veya sürekli ayakta durmak ,sigara içmek ,bütün vücudun yükünü taşıyan ayak ve bacaklarda, özellikle bayanlarda dolaşımla ilgili sıkıntılar yaratmaktadır.

Oluşan damar deformasyonları,ileriye dönük olabilecek varis oluşumlarının habercisidir.Varisler ancak cerrahi müdahale ile giderilebilir,ama varis oluşmasını önleyecek tedbirler alınabilir.

Krauterhof Kırmızı Asma yaprağı kreminde bulunan Asma yaprağı ve At kestanesi ekstresi,damar çeperlerini koruyarak oluşabilecek varislerin önlenmesine yardımcı olur.

Bu değerli Kraeuterhof Ayak ve Bacak Kremi ile kan dolaşımını hızlandırıp, yorgun ve ağırlaşmış bacak ve şişmiş ayaklara rahatlatıcı bir etki sağlayabilirsinizKRAUTERHOF ALOE VERA BAKIM JELİ

KRAEUTERHOF ALOE VERA PFLEGE-UND FITNES GEL-% 96 Aloe Vera

Aloe vera çok eski zamanlardan beri bilinen ve çok yönlü etki eden bir bitkidir. Aloe Vera farklı polisakaritler, amino asitler, vitaminler, mineraller, enzimler ve diğer içerik maddelerini içermektedir.Aloe Vera nın içerdiği polisakkaritlerin, ciltteki fibroblast ve epitel hücrelerinin çoğalmasını uyararark cilt üzerindeki kabuklanmış yaraların iyileştirilmesine yardımcı olduğu bilinmektedir.

Aloe Vera bakım ve fitnes jeli, cildi bir çok etken maddeler ile besler, cilde nem sağlar ve cildin doğal yenilenmesini destekler. Cildin doğal gerginliğini ve yumuşaklığını korur,yüksek oranda nemlilik sağlar. Krauterhof Aloe Vera bakım ve fitnes jeli özellikle güneş yanıklarında,duş, spor, sauna,epilasyon,ağda, güneşlenme ve solaryum sonrasında cildi rahatlatır ve ferahlatır,her cilt tipi için uygundur.Krauterhof Aloe Vera bakım jeli % 96 oranında Aloe Vera içerir.

www.asamturkiye.com


 BİR AY BOYUNCA, TOPLAM 20 COSMOTURK OKURUMUZA "KRAUTERHOF KIRMIZI ASMA YAPRAĞI KREMİ" HEDİYE!...Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>