>

KÜLTÜR-SANAT

Türk Yayıncılığının Asırlık Çınarı İnkilâp Kitabevi’nden İki Yeni Marka

Cumhuriyet`in ilk yıllarından bu yana eğitim ve kültür dünyasına yön veren İnkılâp Kitabevi, iki yeni markayla yayıncılık dünyasına taze bir soluk katmaya hazırlanıyor.
 
   
 
 
     

Mandolin Yayınları, Sayfa 6 ve Tuhaf Kitap’tan sonra “Gutenberg” ve “Üçüncü Göz” markalarıyla yayıncılık sektöründe yenilikçi bir adım atmaya hazırlanan yayınevi, köklü geçmişinden devraldığı benzersiz mirası yeni kuşaklara aktarmaktaki kararlığıyla çalışmalarını sürdürüyor.

Atatürk kitaplığından, Türk ve dünya edebiyatına, sinemadan güzel sanatlara, Yunan, Roma, Anadolu medeniyetlerinin tarihi ve kültürel zenginliklerinden günümüz Ortadoğu ülkelerine, din, tasavvuf, felsefe, psikoloji, sağlık, spor ve müzikten kişisel gelişime, oyun-hobi, yeme-içme kültüründen gezi kitaplarına kadar kırktan fazla türde eser yayımlayan İnkılâp Kitabevi, iki yeni markası Gutenberg ve Üçüncü Göz ile kurgu ve kurgu dışı alanındaki nitelikli eserlerle her kesimden okura hitap edecek.

1927'den günümüze yayıncılık alanındaki değişimleri takip ederek çağdaş bir toplum anlayışına ulaşma düşüncesiyle hareket eden yayınevi, iki yeni markasının kitaplarını mart ayından itibaren okurlarıyla buluşturmaya başlayacak.


 

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>