>

DEKORASYON

Leone Di Fiume’den Saray Koleksiyonu

24 ayar altından el işçiliği mumlar en özel hediye seçeneği...
 
   
 
 
     

Mumun sanata dönüşen haliyle şık ve eşsiz ürünlerin yaratıcısı Leone di Fiume’nin göz kamaştıran Squisita koleksiyonundaki kapı figüründen tasarlanmış mumları, bulunduğu ortama saray havasını getiriyor. El imalatı camdan üretilen, işlemelerinde 24 ayar altın ve platin kullanılan, sofistike kokulardan oluşan yüzde yüz soya mumu Squisita koleksiyonu, hem göze hem de ruha hitap ediyor. Leone di Fiume’nin özel koleksiyonu bayramda sevdiklerine benzersiz bir hediye almak isteyenler için güzel bir alternatif.

Pek çok kültürde gizli veya açık bir şekilde farklı inançları sembolize eden kapılar, bütün dinlerde önemli ve anlamlı bir yere sahip. Tarihi bir binanın ahşap kapısından esinlenerek yorumlanan Squisita koleksiyonundaki mumların kapı figüründe bulunan işlemeler zanaatkar ustalar tarafından tamamı el işçiliği olarak üretildi. El imalatı camdan oluşan bu özel seri, kesintisiz 85 saat yanarak, güçlü kokusuyla da ortamın havasını değiştiriyor. Mumlarda kullanılan bergamot, kakule ve sedirin mükemmel uyumuyla açılan koku notaları akçaağaç ve ylang ylang ile aromayı zirveye taşırken alt notalarda ortaya çıkan amber, misk ve karabiber kokuları Leone di Fiume muhteşem tasarımlarıyla birleşerek kendine hayran bırakan mumdan eserlere dönüşüyor.

Özel kilitli el yapımı ahşap kutusuyla şık bir şekilde satışa sunulan Loene di Fiume’nin tüm benzersiz tasarım mumları Arnavutköy mağazasında ve https://www.leonedifiume.com/ web adresinde satışa sunuluyor. 

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>