>

DEKORASYON

Radikal Çizgilerin Sadeliği

Artık ilginç tasarım ve renk düzenlenmeleri ile dikkat çeken koltuklar tasarımcıların ellerinde hayat buluyor.
 
   
 
 
     

Koltuk kimine göre bir hayat tarzı, kimine göre yaşam kalitesini yansıtır. Koltuk seçiminde rahatlığın olduğu kadar estetiğinde göz önünde tutulması gerekiyor.

Artık konforun ve kullanım kolaylığının yanı sıra ilginç tasarım ve renk düzenlenmeleri ile dikkat çeken koltuklar tasarımcıların ellerinde hayat buluyor. Geçmişten kalma geleneklerimizle yıllardır üzerine kurulduğumuz, kenarları kalın ahşap oymalı, kocaman minderleri ile içine gömüldüğümüz koltuklardan tamamen farklı ve çarpıcı mobilya tasarımları ile yaşam alanları artık rahat nefes alıyor.Yeni bir dekorasyon tarzını benimsemek ve yeniliği evlerde doyasıya yaşamak isteyenlere yalın çizgilerin zerafetini en ince ayrıntısına kadar hissettiren bu koltuk sade ve şıklığın en iyi örneklerinden. Ahşap ile kumaşın farklı kombine edildiği bu model sportif ve modern yaşam çizgisini destekleyen bir tasarım olarak göze çarpıyor. Modelde kullanılan yuvarlak çizgiler, estetik açıdan da etkileyici bir form elde edilmesine yardımcı oluyor. Mekânları sıradanlıktan kurtaran bu koltuk modernin içine yeni bir tat, yeni bir ruh katıyor.

Son yıllardaki yeni yaşam alanları olarak loftlar, daireler ve rezidanslar artık farklı bir yaşam biçimi sunuyor. Yeni oluşturulan ve insanların çok kolay uyum sağladığı modern hayat konseptine bu tasarım mucizeleri kendiliğinden uyum sağlıyor. Dekorasyonunun günümüz yaşantısının hızlı, değişken yapısına ayak uyduran ve tüketicilerin hareketli dünyası ile bütünleşen, modern hayatın sembolü haline gelen bu ilginç tasarımlar mekân sahiplerine sıra dışı olmanın cazibesini yaşatırken, hayatın renkleriyle tanıştırıyor.

Berjerle sandalye karışımı bir tarzı olan farklı bir o kadar da sade bu koltuğu evinizin en bakınaklı penceresinin önüne koyabilir, yorgun olduğunuz anlarda ruhunuzu ve bedeninizi dinlendirebilirsiniz. Bu farklı çizgilere yine bu tarz geometrik formlara sahip olan renkli sehpalar, büyük ahşap çerçeveli barok bir ayna, sportif ya da mistik aksesuarlar eşlik edebilir.

Hayalinizdeki mekanı yaratma da yalın çizgilerin farklılığını hissetmek için size kalan yalnızca oturmak ve gülümsemek…

Hazırlayan: Gözde Tura

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>