>

MODA - STİL

Sofistike, Çarpıcı ve Dikkat Çekici!...

Marks & Spencer, 2010 Sonbahar - Kış Koleksiyonunda Oldukça İddialı
 
   
 
 
     

Dünyadaki trend ve yenilikleri takip eden ve başarıyla koleksiyonlarına yansıtan Marks & Spencer’ın 2010 sonbahar- kış kadın koleksiyonu, bu sezon oldukça sofistike, çarpıcı ve dikkat çekici

Marks & Spencer’ın yeni sezon kadın koleksiyonunda 60’lı yılların stilinden esintiler bulmak mümkün. Klasik kesim elbiseler ve kalem etekler şıklığından ve kaliteden ödün vermek istemeyen kadınların vazgeçilmezi olacak.

MARKS & SPENCER,
2010 SONBAHAR - KIŞ KOLEKSİYONU
GALERİYE GİTMEK İÇİN TIKLAYINIZ


Bohem bir tarz yakalamak isteyenler, bu sezon mutlaka uçuşan şifonlar, baskılı kadifeler ve uzun tunikler kullanmalı. Marks & Spencer’da özellikle kızıl kahverengi, erik rengi, zümrüt yeşili, cam göbeği ve metalik renklerin hakim olduğu bu kıyafetlerle, kış sezonunda havalı, çarpıcı ve göz kamaştırıcı olabilirsiniz.

Marks & Spencer’ın 2010 sonbahar - kış koleksiyonda detaylar oldukça göze çarpıyor. Özellikle suni kürk ve deri kullanılan giysiler ve aksesuarlar bu kışın vazgeçilmezleri olacak. Deri biyeli takımlardan, kürklü yeleklere; kürklü eldiven ve çizmelere kadar her grupta deri ve kürk detaylarına sıklıkla rastlıyor olacağız.

Yine detaylarda gizli kullanılan danteler, fırfırlar ve transparan kumaşlar, modaya uygun ve modernize edilmiş bir şekilde kullanılmış. Asimetrik kesimlerin hakim olduğu bluz ve kazaklarda griler, kömür ve taş renkleri, beyazlar ve kremler ön planda iken, kaban ve hırkalarda militer kesimler hakim.

Marks & Spencer’ın 2010 sonbahar kış koleksiyonu fiyatlarıyla da dikkat çekiyor. Trikolar 39,90 TL’den, bluzlar 34,90 TL’den, pantolonlar 39 TL’den, elbiseler 89 TL’den ve ayakkabılar 59 TL’den başlayan fiyatlarla satışa sunuluyor.

Bu kış da şıklığınıza şıklık katmak istiyorsanız Marks & Spencer'ın Sonbahar - Kış Koleksiyonu tam size göre.

MARKS & SPENCER,

2010 SONBAHAR - KIŞ KOLEKSİYONU
GALERİYE GİTMEK İÇİN TIKLAYINIZ

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>