>

GÜZELLİK

Bakımlı eller, parlak tırnaklar

Tırnak köklerine masaj yaparken pırıl pırıl tırnaklara da sahip olması olmanızı sağlayacak bir öneri…
 
   
 
 
     
En çok yıpranan organlarımızdan olan ellerlimiz ve tırnaklarımız sağlığımızın da göstergesidir.. Bu konuda Hollanda’da üretilen Trind kadınların en büyük yardımcısı. Bir çok ürünü ayrı ayrı almak yerine tek bir üründe birçok özelliği barındırarak Trind ekonomik olma özelliğine de sahip. Trind en son teknolojilerden yararlanılarak el emeği ile şişelenen tek el ve tırnak bakım markasıdır.


Trind’in yeni ürünü Nail Magic üç yüzeyi sayesinde tırnaklarınız çok daha bakımlı bir görüntüye sahip olur. Birinci tarafı ile tırnağın üzerindeki ölü molekülleri çıkartabilirsiniz. Beyaz tarafı ile tırnak köklerine özen göstererek masaj yapabilir, son olarak da gri tarafı ile bütün tırnağa masaj uygulayabilirsiniz. Üç dakikalık bir işlem sonrasında iyice yayılmış natürel tırnak sıvısı ile güzel ve parlak tırnaklara sahip olabilirisiniz. TRIND Nail Magic kuru ve pürüzlü tırnağı düzelterek tırnak sıvısının üretimini tetikler.


Trind ürünleri tırnak özsuyunun kaybını önleyerek sağlıklı, bakımlı tırnaklara sahip olmanızı sağlar. Ayrıca tırnakların suya ve diğer kötü etkenlere karşı nem oranını uzun süre korumasında da etkili olur.

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>