>

SAÇ BAKIMI

Erkekler İçin Saç Kremi

İşte erkekler için saç kremi kullanmanın yararları…
 
   
 
 
     

Şampuanlar saçlarınızı temizlerken, aynı zamanda saç ve saçlı derinizi kaplayan koruyucu yağları da uzaklaştırır. Saçların ve saç derinizin kurumasına ve kepeklenmesine yol açar. Daha iyi görünmek, saçlarınıza dokunduğunuzda daha iyi hissetmek, onlara daha kolay şekil vermek istiyorsanız; saçlarınızı ve saç diplerinizi onaran saç kremlerini kullanabilirsiniz.

Saç kremi, saç ve saçlı deriyi nemlendirmek, saçları yumuşatmak, dolgunlaştırmak, parlatmak ve saç tellerinin birbirine karışmasını önlemek amacıyla kullanılır.

SAÇ KREMİ, DEĞİŞİK SAÇ TİPLERİ İÇİN TÜRLÜ FAYDAYA SAHİPTİR:

• Öncelikle, saçları birikmiş olan yağdan arındırarak temizler ve nemlendirir. Bu nedenle, saç kremi kullananaların her gün şampuana ihtiyacı yoktur.

• Saç tellerini dış etkenlerden; klorlu, tuzlu, kirli suyun ve diğer saç şekillendirici kimyasalların yan etkilerinden korur. Kırılıp hasar görmesini önler.

• Saç dokusunu güçlendirir. İçeriğindeki vitamin, protein ve keratin ile saç köklerini beslerken, aynı zamanda kurumuş, kırılmış ve hasar görmüş saç tellerini doldurur, nemlendirir, onarır.

• Saçın nem dengesini ayarlayarak daha güçlü, canlı, parlak ve dolgun görünüm sağlar.

• Ayrıca, saç kremi kullanarak saçların elektriklenmesi de önlenebilir. Saç kremi kullanılan saçlar sağlıklı ve parlak görünümdedir.

Saç bakımınızda saç kurutma makinesi, saç düzleştirici ya da kıvırıcı aletler kullanıyorsanız, saçınıza boya, perma gibi kimyasallar uyguluyorsanız, havuzda, denizde yüzüyorsanız, güneşte vakit geçiriyorsanız ve saçlarınız ya da saç deriniz kuru ise saç kremleri yaşamınızın bir parçası olmak zorundadır...

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>