>

GÜZELLİK

Gençleştirici güzellik iksiri

Fransız kozmetik devi Thalgo, olgun ciltler için yaşlanmayı geciktiren bir gençlik iksiri yarattı... Tıklayın!
 
   
 
 
     
denizin armağanı

“l’Elixir”

“Denizden gelen sağlık ve güzellik” anlayışıyla okyanusların güzellik sırlarını kadınların kullanımına sunan Fransız kozmetik devi Thalgo, olgun ciltler için yaşlanmayı geciktiren bir gençlik iksiri yarattı: l’Elixir.

l’Elixir ciltte mucizeler yaratıyor. 28 günlük kullanım sonunda, kırışıklıklar gözle görülür biçimde dolgunlaşıyor, sarkmalar kayboluyor ve cilt, esnekliğini yeniden kazanıyor.

Cilt için adeta bir gençlik iksiri olan l’Elixir’in içindeki doğal deniz yosunu hormonu özü, bu mucizevi ürünün temel unsuru. Deniz yosunlarını çevre etkilerinden koruyan ve büyümelerini sağlayan bu doğal hormon, cilde esneklik veren hücrelerin üretimini artırıyor.

Zamanla güçsüzleşip sarkmalara karşı cildi yeterince koruyamayan lifler ise yine l’Elixir sayesinde canlanıyor. l’Elixir, cildin ürettiği elastin ve kolajenin kaynağı olan dokulara enerji vererek harekete geçmelerini sağlıyor. Böylece cilt, kendi kendini yenileme yeteneğini doğal bir biçimde kazanıyor.

l’Elixir’in test sonuçları da inanılmaz görünüyor. Sarkmayı önleyen dokuları canlandırma oranı % 235. Cildi zayıflatan enzimleri ise % 76 oranında azaltıyor. Elastin azalmasını engellemede ise l’Elixir’in başarısı % 90.

Araştırmalar boyunca, l’Elixir’i 28 gün süresince kullananlar, değişikliğe kendi gözleriyle tanık olmuş, cilt dokusunun yenilendiğini, kırışıklıkların azaldığını, cildin kendi kendini onardığını, canlılık ve parlaklık kazandığını belirtmişler.

l’Elixir gençleştirici serum, özel çantasının içinde 10 ml’lik 4 tüp olarak satılıyor. Küçük süet poşeti ise bu mucizevi iksiri her yere kolayca taşıyabilmek için ideal. 28 gün boyunca sabah-akşam kullanılan l’Elixir, Thalgo sayesinde denizin güzellik sırlarını bizlere sunuyor.

l’Elixir’in gençlik mucizesiyle tanışmak için güzellik enstitünüzü aramanız ve cildinizi l’Elixir uzmanına teslim etmeniz gerekiyor.
Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>