>

MAGAZİN

Meltemsiz bölümler geliyor...

Tamer Karadağlı, Pınar Altuğ'un diziden ayrılmasıyla birlikte ortaya atılan iddiaların tartışılmasını çok doğru bulmadığını söyledi.
 
   
 
 
     
Karadağlı, ''Pınar hanımın dizi çekimleri halen devam ediyor, çekimler bittikten sonra birkaç bölüm onsuz çekilecek, o arada da yeni birileri bulunacak. Herşey kesinleşmeden ortaya konuşmayı çok doğru bulmuyorum'' diye konuştu.

Ünlü şovmen Beyazıt Öztürk, Swissotel'de katıldığı bir programda çocuklarla birlikte yeni yılı şimdiden kutlamaya başladı.

Swissotel'de düzenlenen Tüvana Okuma İstekli Çocuk Vakfı'nın (TOÇEV) katkılarıyla yapılan Noel partisine ünlü şovmen Beyazıt Öztürk de katıldı. Yaklaşık 35 çocuğun katıldığı ve içlerinde yabancı çocukların da yer aldığı kutlamada şovmen Beyaz, çocuklarla sobet etti, çocukların yeni yıllarını kutladı ve onlara hediye dağıttı.

Noel kutlamalarında zencefil ekmeğinden yapılmış kurabiye ev ile karşılaşan Beyaz, evi yapan ustayla şakalaşmadan duramadı.

Çocuklara hediyelerini dağıttıktan sonra basın mensuplarıyla sohbet eden Beyaz, yeni yıla İstanbul'da gireceğini şimdilik herhangi bir plan yapmadığını belirtti. Daha sonra Beyaz'ın yanına gelen Çocuklar Duymasın dizisinin sevilen oyuncusu Tamer Karadağlı ile şakalaşan Beyaz, son zamanlarda tartışılan "Çocuklar Duymasın" dizisindeki "Haluk" karakterine bıyığın yakışıp yakışmadığı konusunda ise "Bence çok iyi olmuş oralarda hep bir boşluk hissediyordum zaten." diye cevapladı.

Swissotel'den ayrılan Beyaz'ın ardından çocuklarla birlikte olan Tamer Karadağlı, Pınar Altuğ'un diziden ayrılmasıyla birlikte ortaya atılan iddiaların tartışılmasını çok doğru bulmadığını söyledi. Karadağlı, "Pınar hanımın dizi çekimleri halen devam ediyor, çekimler bittikten sonra birkaç bölüm onsuz çekilecek, o arada da yeni birileri bulunacak. Herşey kesinleşmeden ortaya konuşmayı çok doğru bulmuyorum." diye konuştu.

Karadağlı, şu anda Pınar Altuğ'un yerine kimin oynayacağının belli olmadığını dolayısıyla isim zikretmenin de yanlış olacağını da sözlerine ekledi.

Haberturk
Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>