>

POPÜLER MEKANLAR

Arabecks Cafe & Pub Kapılarını Açtı!

Kadıköy kült mekanına kavuştu!
 
   
 
 
     

Türkiye'nin ilk ve tek arabesk grubu Istanbul Arabesque Project'in kurucusu Barbaros Akbulut, Kadıköy'ü, kült arabesk mekanı 'Arabecks Cafe & Pub' ile buluşturdu.

Sandalyelerinden duvar kağıtlarına, özenle hazırlanan dekorasyonu ile dikkatleri çeken Arabecks Cafe&Pub, sıcak ve samimi ortamıyla, nostalji düşkünlerini hedefliyor.Arabeski Ajda Pekkan'dan dinler misiniz?

Kapıdan girdiğinizde sizi Neşet Ertaş'ın karşıladığı, Zeki Müren'in boy fotoğrafıyla gözlerinizin içine baktığı, Kemal Sunal'dan Zeki Alasya'ya özlediğimiz simaların arasında müzik dinleyeceğiniz Arabecks Pub, nostalji meraklılarının 1 numaralı adresi olmaya aday.

Arabesk şarkıların, 70li yıllarda seslendirildiği versiyonlarının çalındığı mekanda, Kamuran Akkor'dan Esmeray'a, 3 Hürel'den Gülden Karaböcek'e, özlem duyduğumuz tüm sesleri ve şarkıları dinlemek mümkün.

Yeşilçam Sineması'na da saygı duruşunda bulunulan Arabecks Cafe&Pub'da, televizyonda sessiz bir şekilde, 70'li yılların Türk filmleri yayınlanıyor.

80 kişilik oturma kapasitesi, sigara içilebilen dış mekanı, ücretsiz wi-fi hizmetiyle, 12.00den 04.00e kadar hizmet vermekte olan Arabecks Cafe&Pub, 70li yılların samimiyetini, güler yüzünü, sıcaklığını özleyen herkesi, keyifli sohbetler için bekliyor.

www.facebook.com/arabeckscafe&pub


Rezervasyon: 0216 405 1907
Bahariye cad. Karadut sok. No: 15A
Kadıköy


 

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>