>

GÜZELLİK

Shea yağının güçlü etkisini cildinizde hissedeceksiniz…

Yüzümüz, vücudumuzun yaşlanma belirtilerinin kendisini en çabuk gösterdiği bölgesi. Aynı zamanda, fiziğimizin en dikkat çekici unsuru olması sebebiyle mutlak özel bakım gerektiriyor. Tıklayın!...
 
   
 
 
     
Skincode “Cellular Anti-Aging Cream”le yaşlanma etkilerine son verin!

İsviçre Alpleri’nden gelen “Cellular Anti-Aging Cream”le, artık yaşlanma belirtisi yüz çizgileriyle birlikte yaşamak zorunda kalmayacaksınız. O belirtiler oluşmadan engellemeniz, var olanları ise görünmez kılmanız Skincode’la mümkün.


“Cellular Anti-Aging Cream”, Aktif Hücre Yenileyici (ACR) ile zenginleştirilmiş içeriğindeki Shea yağı, güçlü hücre rejenerasyonu sağlayıcı özelliği sayesinde cildin yaşlanmasını geciktirir. Mucize Shea yağı, cildi yeniden yapılandırırken, aynı zamanda cildi yumuşatır, nemlenmesini sağlar.

Formülünde yer alan, insan ve hayvan plasentasına eşdeğer yüzde 100 bitkisel özlerden oluşan dermosenta (bitkisel plasenta) ise hücre yenilenmesinde düzenleyici etki eder.

E vitamini, yaşlanma etkilerine karşı verilen savaşın olmazsa olmazlarından. İsviçreli dermatoloji uzmanları, sizin için Skincode’un yeni ürünü “Cellular Anti-Aging Cream”i, antioksidan özelliğiyle bilinen E vitamini ile destekledi.

Eski Roma’da kötü ruhları ve hastalıkları kovduğuna inanılan sarı kantaron çiçeği, “Cellular Anti-Aging Cream”in formülünde de kullanılmış. Siz de Skincode’un bu mucizevi kremindeki sarı kantaronun gücü ile yaşlanma etkilerini yüzünüzden kovun. “Cellular Anti-Aging Cream”in bileşimindeki bu madde, yaşlanmayı geciktirir, cildin yeniden yapılanmasına katkı sağlar.

Zengin içeriğiyle Skincode “Cellular Anti-Aging Cream”, yaşlanma etkilerine karşı savaşta yanınızda olmaya hazır. Sizin yapmanız gereken ise, “aynısefa çiçeği özü”yle anında yumuşaklık sağlayan Hücresel Anti-Aging Krem’i, her sabah ve-veya akşam temizlenmiş cildinize yumuşak hareketlerle uygulamanız.

Satış Fiyatı: 179.00 YTL

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>