>

MODA - STİL

Cengiz Abazoğlu ilk Defa adl İçin Mayo ve Bikini Tasarladı

IFW de adl&Cengiz Abazoğlu defilesi sosyal medyadan canlı yayınlanacak!
 
   
 
 
     

Yedincisi düzenlenen İFW’de adL+Cengiz Abazoğlu “Deep Dream” koleksiyonundan Mayo ve Bikiniler ilk kez podyumda yerini alacak. Ayrıca Türkiye’de bir defile ilkkez sosyal medya üzerinden canlı olarak moda severlerle buluşacak.
adL+Cengiz Abazoğlu 2013 İlkbahar-Yaz Mayo ve bikini koleksiyonunun fotoğraf çekimi Slovakya’dan gelen 23 yaşındaki ünlü model Monica Balazova ile gerçekleşti. İfw’de ilk defa görücüye çıkacak bikini ve mayolar asimetrik kesimleriyle, desenleriyle, aksesuarlarıyla göz kamaştıracak.

Daha önceki yıllar da İstanbul Fashion Week kapsamında yoğun ilgi gören AdL&Cengiz Abazoglu defileleri için bu yıl sosyal medya www.adl.com.tr, www.adilisik.com , www.facebook.com/adl , www.facebook.com/cengizabazoglu1 adresleri üzerinden canlı yayın yapılarak moda dünyasında bir ilke imza atılacak.Deep Deram kolekisyonundan mayo&bikini çekimi için Lara Sayılgan’a poz veren ünlü Slovag model Monica Balazova ” Koleksiyonu ve içindeki bikini tasarımlarını çok beğendim, bugüne kadar giydiğim bikinilerden çok farklı ve özellikliydi… İşimi severek yapıyorum ve modelliğin benim için önemi büyük. Doğru insanlarla doğru işleri yapamaya özen gösteren biri olarak, adL ve Cengiz Abazoğlu ile çalışmaktan çok mutlu oldum” dedi.

Ünlü Modacı Cengiz Abazoğlu “ İlk kez mayo ve bikini tasarladım ama 25 yıldır bu işi yapan biri olarak pek zorlanmadım ama çok heyecanlandığımı söyleyebilirim. Tasarlarken, kadın vücudunu güzel gösteren bir form düşünerek hareket ettim. Asimetrik kesim kullanarak mercan şekilleri ve aksesuarlarla süsledim. İlk kez tanıtılacak mayo ve bikinilerin defilede büyük ilgi göreceğini inanıyorum” dedi.
 

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>