>

DEKORASYON

Sadece 3 saniyede sıcak su…

Hızı sevenlerin yeni tutkusu Tefal Quick&Hot
 
   
 
 
     
İlklerin üreticisi, yenilikçi ve güvenilir marka Tefal yaratıcı buluşu Quick&Hot ile hayatınızı kolaylaştırmaya devam ediyor. Sadece 3 saniyede sıcak su elde etmenizi sağlayan Quick&Hot beklemeyi sevmeyenlerin kurtarıcısı olacak.
Quick&Hot artık Türkiye’de!


Sabah uyandınız sıcak bir kahve ya da çay içmek istiyorsunuz ama hiç zamanınız yok. Mutfakta sizi bekleyen Quick&Hot’a yöneliyorsunuz, bardağınızı altına koyup düğmesine basıyorsunuz, sadece 3 saniye içinde sıcak suyunuz bardakta! Beklemenize hiç gerek kalmadan sıcacık sabah kahveniz içilmeye hazır...

Ofiste, evde, çalışırken kolay ve hızlı bir şekilde içecekler, alternatif pratik atıştırmalıklar hazırlamak için Quick&Hot tam size göre.

Tefal Quick&Hot ile sadece ihtiyacınız olduğu kadar suyu ısıtırsınız ve sadece ihtiyacınız kadar elektrik harcarsınız, bu sayede Quick& Hot normal bir su ısıtıcısına göre %65 daha az enerji harcar. 220 ml suyu normal su ısıtıcıları yaklaşık 1,5 dakikada kaynatırken Quick&Hot ön ısıtmaya gerek olmadan sadece 3 saniyede ısıtır.

Filtrasyon özelliği sayesinde kireç oluşumunu azaltarak sudaki sertliği gideren; klor, bakır ve kurşun oranını azaltarak suyun tadını iyileştiren Quick&Hot, daha lezzetli çay-kahve ve atıştırmalıklar hazırlamanıza da olanak sağlar.

Küçük elektrikli ev aletleri pazarının lider markası Tefal’in Mart ayı itibariyle Türkiye’de satışa çıkaracağı Quick&Hot mutfaktaki en büyük yardımcınız olacak.

Tefal Quick&Hot’ı tüm Tefal Mağaza’larında ve Tefal satış noktalarında bulabilirsiniz.
Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>