>

DEKORASYON

Yaşam tarzları ilk kez bu fuarda...

Benzerleri Avrupa’da yapılan “Yaşam Tarzı” fuarı HOBiZ 2004 fuarı bugün açıldı... Dekorasyondan modaya, outdoordan ekolojik hayata, hayat tarzlarına dair ne varsa bu fuarda...
 
   
 
 
     
Yaşam tarzları ilk kez bu fuarda...

Kentin yorucu temposundan sıkıldınız, artık kendinize zaman ayırmak istiyorsunuz. Keyifli bir yaşamın hayalini kurarken zamansızlıktan dolayı görmek istediğiniz her şey HOBİZ 2004 fuarında toplandı.

Tüyap Beylikdüzü Fuar ve Kongre Merkezinde bugün açılan HOBİZ 2004 fuarı 19-23 Mayıs tarihleri arasında ziyaret edilebilecek.

Alışılmışın dışında bir sergileme standardı
HOBİZ’04 Keyifli İş ve Yaşam Fuarı hayatında sağlıklı ve doğal yaşamı benimsemiş, yaşam tarzını bu yönde belirlemiş kentliler için. Doğa, sağlıklı yaşam ve hobi meraklıları bu alanlardaki güçlü markaları ilk kez bir fuarda bir arada bulabilecekler. Üstelik fuarlarda genellikle olduğu gibi salt sergileme mantığında değil, gösteri ve bilgilendirici etkinlik boyutlarıyla da zenginleştirilmiş keyifli bir platformda... HOBİZ’04 ziyaretçileri böylelikle yaşamlarında tercih ettikleri markalar hakkında bilgi alma imkanına yerinde ve görerek sahip olabilecekler.

Hayat tarzlarına dair ne varsa bu fuarda

Evcil hayvanlardan atçılığa, dekorasyondan modaya, ekstrem sporlardan ekolojik hayata, hayat tarzlarına dair ne varsa ilk kez bir fuarda bir araya geliyor. HOBİZ ’04 Keyifli İş ve Yaşam Fuarı dünyayı takip eden, yaşam tarzını belirlemiş ve bu doğrultuda marka tercihi olan kentlilerin tam da ihtiyaç duyduğunu yine kentte onlara sunan geniş içerikli bir fuar. Doğayı, yeşili, evcil hayvanları seven; çevreye duyarlı; ekolojik yaşamı seçen; alternatif/tamamlayıcı terapilere ilgi duyan; doğa sporlarına meraklı, bahçe ile ilgilenen/ilgilenmek isteyen ve ilgi alanlarına vakit ayıranlar için ürün, hizmet ve danışmanlık geliştiren markalar HOBİZ ’04’te bir araya geliyor.

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>