>

MODA - STİL

60.Yılını Kutlayan Pronovias’tan Contemporary Koleksiyonu

Gelinlik modasında yeni bir çığır açan Pronovias, 60. yılını kutluyor.
 
   
 
 
     

Museu Nacional d’Art de Catalunya’da sunulan Atelier Pronovias 2025 koleksiyonu, Barselona'nın ikonik mimarisi ve kozmopolit ruhundan ilham alarak markanın tarihindeki en çağdaş koleksiyon olma özelliği taşıyor. Türkiye’de yalnızca Vakko Wedding bünyesinde satılan Atelier Pronovias’ın defilesine Ed Westwick, Amy Jackson, Karolina Kurkova ve Nawja Nimri gibi dünyaca ünlü isimler de katıldı. Yeni Atelier Pronovias koleksiyonu moda ve sanatın birleştiği bir başlangıca işaret ediyor.

Heykelsi Çizgilere ve Daha Önce Hiç Görülmemiş Hacimlere Sahip Tasarımlar

Koleksiyon, moda dünyasındaki çağdaş mimari ve Akdeniz stilinden ilham alarak yenilikçi yapıları ve hacimleri ön plana çıkarıyor. Pronovias, bu koleksiyonla ilk kez, düğün gününde modayı takip ederek aynı zamanda fark yaratmak isteyen modern kadına hitap ediyor ve klasik gelinlik stilini avangart tasarımlarla evrimleştiriyor. Gelinliklerdeki heykelsi çizgiler daha önce hiç görülmemiş olan hacimler ile yorumlanarak koleksiyonun; sanatsal ve yenilikçi özelliklerine vurgu yapıyor.


Geline ekstra bir konfor sağlayan ve üzerinde gelinlik hissi yokmuşçasına bir rahatlık sunan tasarımlar, gelinlerin kendi benzersiz tarzlarını ortaya koymalarına olanak tanıyor. Contemporary koleksiyonu ile Atelier Pronovias, her kadının hayatının en önemli gününde eşsiz ve olağanüstü hissetme fırsatı veriyor. Tasarımlar, yeni bir koleksiyondan öteye geçerek, Pronovias’ın DNA’sında bulunan sanatı tekrardan ön plana çıkarıyor.

Pronovias Tasarım Direktörü Anna Ramirez, "Bu koleksiyon, Pronovias’ın yıllar içinde tasarladığı en yenilikçi ve dikkat çekici koleksiyon. Moda kodlarına bağlı yeni bir stil ve marka bakış açısı ile piyasaya yeni bir dönem sunuyoruz ve bu sayede sektörde eşsiz bir konum elde ediyoruz" diyor.

Ön gösterimi yapılan koleksiyon sonabaharda Vakko Wedding mağazalarında satışa sunulacak.

 

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>