>

MODA - STİL

IFW’de Deniz Kızı Özge Ulusoy!

Okyanusun Derinlikleri yeryüzüne çıkıyor…
 
   
 
 
     

Üçüncü kez IFW’de moda severlerle buluşacak olan adL+Cengiz Abazoğlu “Deep Dream” koleksiyonu için objektif karşısına geçen Özge Ulusoy güzelliğiyle göz kamaştırdı.

adL+Cengiz Abazoğlu “Deep Dream” koleksiyonu IFW de izleyenleri okyanusun derinliklerine uzanan, mavi yolculuğa çıkarmaya hazırlanıyor.

Işıltılı kadının Türk markası adL ve başarılı modacı Cengiz Abazoğlu işbirliğinin üçüncü sezonunda 12 Ekim Cuma akşamı saat 20.00’da gerçekleşecek olan defile de 79 parçadan oluşan “Deep Dream” koleksiyonu tanıtılacak. Podyum dünyasından bir çok sürpriz isim, bu farklı koleksiyon için podyumda boy gösterecek.

Başarılı ve güzel model Özge Ulusoy “ Okyanusun tüm renkleri üzerimdeydi, kendimi deniz kızı gibi hissettim. “Deep dream” koleksiyonunu gördüğümde bayıldım, çok şık ve zarif buldum. Çok ses getirecek bir defile olacağına inanıyorum” dedi.

Abazoğlu merakla beklenen koleksiyon ile ilgili; Okyanusun derinliklerini yeryüzüne çıkardım. 2013 İlkbahar – Yaz “adL+Cengiz Abazoğlu Deep Dream” kadında, huzur, zarafet, şıklık ve seksiliği ön plana çıkaracak. Mor, kırmızı, turkuvaz, beyaz, pudra renkleriyle koleksiyon yeryüzüne düşen cemreden hemen sonra, ışıltılı adL kadınının tercihi olarak adL mağazalarında yerini alacak“ dedi.

 

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>