>

DEKORASYON

"Zamanın Öyküsü"

Taç Nevresim, piyasaya sunduğu "Zamanın Öyküsü" temalı yeni koleksiyonu ile, yaklaşan yeni yıl için çok farklı hediye seçenekleri sunuyor.
 
   
 
 
     
Yeni Yılda Taç "Zamanı"

Zorlu Tekstil Grubu’nun, Türkiye ev tekstili pazarına daima yenilikler ve farklılıklar sunan markası TAÇ, yaklaşan yeni yıl için birbirinden güzel hediye alternatifleri sunuyor.

Yeni yılda sevdiklerinize alışılmışın dışında ve kalıcı bir hediye vermek istiyorsanız, Taç’ın yeni nevresim koleksiyonu tam aradığınız seçenek olabilir.

Birbirinden canlı ve sımsıcak renkleri, çok farklı zevklere hitap eden desenleri ile Taç nevresim; kullanışlı, dayanıklı, ekonomik ve estetik olmanın yanı sıra özellikle hanımları çok mutlu edecek bir yeni yıl hediyesi arayanlar için ideal.

Taç nevresimin piyasaya yeni sunulan Sonbahar-Kış nevresim koleksiyonu, "Zaman’ın Öyküsü" ana teması altında şekillenen yeni koleksiyon dört ana başlıktan oluşuyor: "Yarın", "Çoğu Kez", "Daima" ve "Her Zaman"…

"Modern, çağdaş, yenilikçi, yaratıcı, sıra dışı, girişimci, deneysel ve etkileyici"... Bu tanımlar, Yarın temalı ürün serisinin anahtar sözcükleri. Yarın temalı nevresimlerde, asit ve plastik renkler hakim. Yarın temalı ürün serisindeki nevresimlerin isimleri: Most, Tropicana, Black ve Dream.

Çoğu kez, kendini genç, dinamik, hareketli, enerjik ve değişken sıfatlarıyla tanımlayanlar için üretilmiş bir seri. Çoğu Kez temalı nevresimlerde canlı renkler hakim. Caprice, Story, Rosy ve Flowers, Çoğu Kez temalı seriye özel desenler.

Eğer şık, dengeli, zamandan bağımsız, kalıcı ve uyumlu iseniz, Daima tam size göre…Daima ağır başlı bir yaklaşım çerçevesinde tasarlanmış, daha ağır ve füme renklerin hakim olduğu bir seri. Serinin desenleri ise Sarah, Jasmine, Victoria, Emma ve Jessica isimlerini taşıyor.

Her Zaman isimli ürün serisi ise, kibar ve cana yakın renklerle bezenmiş nevresimlerden oluşuyor. Günlük, kolay, herkese uyum sağlayan ve sevimli tanımlamalarıyla bütünleşen Her Zaman desenleri Enjoy, Beauty, Sweet ve Floral.

Tasarımları, dünya ev tekstili modasının trendleri ile Türk tüketicisinin beğenisi harmanlanarak gerçekleştirilen ve yüzde yüz pamuktan üstün kalite standartlarıyla üretilen Taç Nevresim’in yeni koleksiyonunu seçkin ev tekstili mağazalarında ve Grubun perakende ev tekstili mağazalar zinciri Linens’lerde bulmak mümkün.

Taç nevresim koleksiyonundaki ürünlerin fiyatları 45.900.000 – 102.000.000 TL. aralığında yer alıyor.

Taç markalı ürünler ve Linens mağazaları ile ilgili her türlü bilgiye, 0800 219 01 08 numaralı ücretsiz danışma hattından, www.linens.com.tr ve www.zorlutekstil.com sitelerinden ulaşılabilir.

Ayrıntılı Görmek İçin Resmin Üzerine Tıklayınız...



Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>